Djerba

julika  

član od: 6.7.2005

sporočila: 21

12. feb 2008 17:58

Spoštovani ! hčerka me je poučila o bontonu elektronskega dopisovanja -globoko se opravičujem misljeno pa je bilo v prijateljskem pocitniskem tonu ,HVALA LEPA VSEM ZA ODGOVORE AMPAK SE SEDAJ NE VEM S KOM STE POTOVALI IN KAKSEN PAKET SE SPLACA HVALA V NAPREJ julika

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

4. mar 2008 17:18

mene pa zanima če je na Djerbi v začetku julija res mrzla voda oz. morje. Ker v katalogu od Relaxa so napisali da ima takrat morje 21 stopinj. Kakšne imate izkušnje? Hoteli smo iti 9.7. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

4. mar 2008 22:47

Jaz sem šla lani septembra na ta izlet z Intelekto.Priletiš na Đerbo, greš za tri dni na safari in še preostale štiri dni preživiš na otoku kjer imaš tudi kaj videti.V katalogu sem videla, da tudi letos to tržijo. BISERKA55

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

5. mar 2008 8:20

Na Djerbi sem dala skozi vse izlete in jasno safari obvezno!!. Nimaš kaj razmišljat. Tu imaš nekaj fotk za skomine. http://www.moj-album.com/uredi/aki1/2080490/ Nisem šla le na otok flamingov ker sem imela občutek, da je to mišljeno bolj za otrokom dolgčas preganjat ( izvajali so neke animacije na gusarski ladji, flamingov v poletnem času pa tam itak ni bilo).So pa ljudje tudi iz tega izleta prišli navdušeni. Sprva si nisem nameravala ogledat krokodilje farme, ker niso avtohtoni, ampak uvoženi iz Madagaskarja, ampak vprašanje kdaj bi imela priložnost videti 400 krokodilov v živo in res je bilo vredno ogleda. Samo za to pa ne rabiš  nikakršnega spremstva, midva sva šla na te krajše izlete kar s taksijem. Pa obvezno pojdi v času ko jih hranijo ( ti vse piše na informativni tabli v hotelu). Lep dopust te čaka, če si boš le dovolila uživati. Lepo se imej!

Aki

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

5. mar 2008 9:07

Midva greva letos na Djerbo v hotel Sidi Mansour Resort ****, greva pa aprila. Nekak zdej ko kje ujamem kak članek, me je kar mal strah, da nebi bilo še ful prehladno in ne zadosti topla voda, čeprav so v agenciji (Intelekta) rekli, da bo že v redu. Glede izletov, šla bi na otok flamingov in krokodiljo farmo, tržnico, kako mesto si pogledat. Za safari pa, on bi šel, jaz pa oklevam, ker baje je boljš it v tunizijo na dopust in od tam potem na izlete. Bova še videla, no. anka

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

5. mar 2008 9:15

Razlika je vzeti aranžma Safari po Tuniziji 3 dni in 4 dni Djerbe in iti na Djerbo letovat za 7 dni in tam vzet safari izlet. Pred 2 leti smo šli na drugo varianto in sicer zaradi tega, ker mi na agenciji (Intelekta) niso mogli zagotoviti, kje bomo po safariju nastanjeni na Djerbi. Na voljo oz. ne ravno na voljo ampak gre po sistemu, kakor naletiš, sta 2 hotela, Sidi Slim in Abir. Oba imata 3 zvezdice, kar je za ta konec malo, ampak na forumih so se pogovarjali, da je eden ful v redu, drugi pa zelo slab. Ker sem imela s seboj moža in dva najstnika, no pa tudi meni ni vseeno kakšen je hotel, čistoča in hrana, na to varianto nismo upali iti. Tako smo raje šli letovat in smo šli skoraj na vse izlete, da smo nekaj tudi videli. Bili smo v hotelu Sidi Mansour- prva liga. Dobro premisli in se odloči. juma

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

5. mar 2008 10:34

Juma, hvala lepa za koristen odgovor in še tako hiter! Aha potem plačaš pač izdrani hotel, razliko do konca dopusta si pa kar v enem bohvekaterem hotelu?? Ma to pa pol tud ni nič. Kaj pa prtljaga, potem na safari s sabo vlačiš vso prtljago, ki jo imaš s seboj? Ma sej jaz sem kar za to, da nebi šla, ker sva se itak pogovarjala, da bi kdaj kasneje šla v Egipt, seveda če nama prej ne uspe priti do težko pričakovane družine, pa upam, da bi potem na ta način še kaj videla, puščavo npr. Hvala še enkrat! anka

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

5. mar 2008 11:21

Anka, ja tako je. Če greš letovat in delaš izlete, hotel sama izbereš. Če pa vzameš aranžma, sicer ne vem, po kakšnih hotelih si med safarijem, na bivanju na Djerbi preostale dni, pa hotela ne izbiraš sam, ampak ti ga določijo. Saj pravim, v to nismo hoteli iti. Naslednje leto, po Djerbi, sva šla sama v Egipt. Saj mi ni žal za Djerbo, je pač izkušnja ampak če me nekdo vpraša, kam bi šla še enkrat: v Egipt! Po pregledovanju ponudbe agencij menim, da še vedno v razmerju plačilo kakovost ponudbe vodi Djerba. Ampak kaj, ko se mora videt še druge kraje juma

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

5. mar 2008 11:58

Uh, ne, upam, da bom uspela mojega prepričat, da se dafarija pač udeleživa ob drugem potovanju, ker to mi pa ne gre "v lajšto", da bi mela potem kar en hotel, palčano pa čisto nekaj drugega. Pa da še kufre s sabo vlačim Če greš pa na tak izlet, ko se gre npr. za en dan (krokodilja farma, otok flamingov, ipd.), pa obrdžiš isti hotel, a ne? Pa verjento ne vlačiš s sabo vseh kufrov No fino, potem pa naju definitivno nekoč vidi tudi Egipt in pa da "na lastne oči" vidiva slovite piramide. Ampak sedaj je pač na vrsti projekt "Djerba", nova dežela, z drugačno kulturo in ljudmi. Najlepša hvala, juma! anka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. mar 2008 13:09

aki je napisal/a:

Na Djerbi sem dala skozi vse izlete in jasno safari obvezno!!. Nimaš kaj razmišljat. Tu imaš nekaj fotk za skomine. http://www.moj-album.com/uredi/aki1/2080490/ Nisem šla le na otok flamingov ker sem imela občutek, da je to mišljeno bolj za otrokom dolgčas preganjat ( izvajali so neke animacije na gusarski ladji, flamingov v poletnem času pa tam itak ni bilo).So pa ljudje tudi iz tega izleta prišli navdušeni. Sprva si nisem nameravala ogledat krokodilje farme, ker niso avtohtoni, ampak uvoženi iz Madagaskarja, ampak vprašanje kdaj bi imela priložnost videti 400 krokodilov v živo in res je bilo vredno ogleda. Samo za to pa ne rabiš  nikakršnega spremstva, midva sva šla na te krajše izlete kar s taksijem. Pa obvezno pojdi v času ko jih hranijo ( ti vse piše na informativni tabli v hotelu). Lep dopust te čaka, če si boš le dovolila uživati. Lepo se imej![srecen]

Aki[pikapolonica]
To Aki, to. Baje pa hotelček obnavljajo in vprašanje če bo letos že vse nared. Sicer pa je treba it okoli. Mi nikoli ne zgubljamo časa s poležavanjem na plaži. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti