Popravilo digitlne kuh. tehtnice

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

tema odprta - 8. feb 2008 15:33 | ogledi: 2.259 | odgovori: 16

Imam - dve pokvarjeni digitalni kuhinjski tehtnici .

Nimam - pojma, kje  to popravljajo.

Prosim za napotek, kje bi to popravili. Hvala.

 

F r i n a

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. feb 2008 16:10

Na pooblaščenem servisu. Meni so jo na servisu Gorenje (ker je pač njihov proizvod). Če pa je kakšnen eksotičen proizvajalec, ki nima pooblaščenega servisa v SLO, ti bo znal pomagati vsak servis malih gospodinjskih aparatov (če ne s popravilom, pa vsaj z nasvetom, kje drugje bi tehtnico popravili)

LP, V.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. feb 2008 17:22

Torej, je Negorenje in ni napisan pooblaščen serviser. Mi imamo en servis, enega sp tipa, ki pa ga že leta ni tam v času, ki si ga je izbral, da bi naj bil tam. Sem bila pred eneim tednom, pa zgleda, da mazohistično uživa v neizkoriščenem poslovnem prostoru. Upam, da tudi v najemnini. 

Za vse ostalo pa se moram odpeljat kar daleč, najprej vprašat, potem mogoče pokazat in še iskat. Vaša pomoč me bo rešila odvečnega popotovanja po Sloveniji.

F r i n a

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

8. feb 2008 18:15

Frina, pri takih stvareh pogledam firmo, potem pa vprašam v tehničnie trgovine, kje je servis. Če firme pri nas ne tržijo (več), potem pot pod noge in kupiti novo tehtnico. Sama imam eno od tefala že vsaj 10 let, pa zaenkrat še dela ( sem trikrat potrkala).

 

Na misel mi je prišlo, kaj pa, če je samo baterija prazna.

Lijana

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

8. feb 2008 19:01

Povprašaj v trgovini,kjer prodajajo tehtnice te firme .Bimogli kaj vedet ali pa pogledajo v navodila chappy

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

8. feb 2008 19:14

Frina, pa namesto, da se tja odpelješ, najprej pokliči veverica

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

9. feb 2008 19:22

Lijana Tefalove so res trpežne...moje je enkrat letal iz 1. nadstropja v pritličje pa še vedno dela Frina kot so druge rekle prej pokliči...pa upaj,da ne naletiš na kakšen servis,kjer ti bodo začeli pljuvati čez firmo ne pa povedali kam moraš iti...se spomnim,da je ati enkrat v Gorenje klical kje bi popravili Blomberg pa so samo bla bla bla da njih to ne briga,ke rje zanič firma... Roncolino

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. feb 2008 19:27

Roncolino kako ti je pa to ratalo?

jade

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

10. feb 2008 7:28

Tudi jaz imam tehtnico, ki mi je pred časom odpovedala. Dala sem jo sosedu pa mi jo je popravil. Nikita

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. feb 2008 7:30

Malo za hec- jaz vedno pravim, da če se kaj pokvari, imam vsaj "uržah, da dobim nekaj novega"

Lep dan in veliko se smejte

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

10. feb 2008 10:51

1. Baterije najprej preverjene in zamenjane ( sem po sili blond, no.

2. Ena je Soenle, druga Noname. Trgovina ne ve, kje bi popravljali, ni priložen seznam serviserjev.

3. Mi ne pride na misel, da bi mi poprvaljali v konkurenčni firmi, ker so itaq druge zanič.

4. Tehtnici sta kupljene v drugi polovici l. 2007 in torej ne kličeta po novi.

5. Ob vsega pa je najtežje poklicati na telefonsko število, ki je nimam.

6. Če priedije v poštev sosedje, je bolje, da se lotim s kladivom kar jaz. Imam izkušnje, pri 4 letih sem uro "očistila" z zobno ščetko, ker ni šla, naviti pa je nisem znala.

7. Vsi moji elektorinžeinirji so odkolonili vpogled v tehtnico, ker so " zato serviserji, ki imajo pri roki vse".In ga mora uporabnik znati poiskati.

8. Un serviser v našem velikem mestu ( eini!), pa ne dela.

 

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti