"razočarane gospodinje"

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. feb 2008 2:52

Jaz imam pluskota, ker vem kakšne ugodnosti prinaša (ko ga enkrat imaš, se pač razvadiš ), ker vem, da bo Jernej še veliko naredil na tem, da bomo imeli še več ugodnosti in ker vem, da prazna vreča ne stoji (naša Kulinarika pa tudi nebi, če ne bi imela vsaj nekaj finančne podpore). S tem pokažem vsaj nekaj hvaležnosti.

Lep dan in veliko se smejte

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. feb 2008 6:18

Simona84 je napisal/a:

Jaz imam pluskota, ker vem kakšne ugodnosti prinaša (ko ga enkrat imaš, se pač razvadiš ), ker vem, da bo Jernej še veliko naredil na tem, da bomo imeli še več ugodnosti in ker vem, da prazna vreča ne stoji (naša Kulinarika pa tudi nebi, če ne bi imela vsaj nekaj finančne podpore). S tem pokažem vsaj nekaj hvaležnosti.

Lep dan in veliko se smejte

 

Enako. Sem na ta račun odpovedala eno revijo, ki sem jo imela naročeno predvsem zaradi  receptov in gospodinjskih nasvetov, sedaj  sem finančno na istem.

K ponavljanju tem bi pripomnila, da ti vedno tudi ne pride na misel preveriti vso zgodovino (ali pa ti za tako početje zmanjka časa in energije) in pač po trenutnem navdihu nekaj napišeš. Nič se mi ne zdi narobe, če potem nekdo, ki ve, da je taka tema že obstajala, v odgovor doda še stare linke. 

Pričkanje je vsepovsod en ventil, da damo ven tisto, kar nas tišči. Lahko ga beremo res kot prepir, ali pa le kot različna mnenja, različne poglede in potem vse skupaj ne izzveni tako hudo. Takrat, ko že grozi, da bo ekonom eksplodiral, administrator ali moderatorka "odvzameta plin" - temo pač zakleneta.

Očitno je, da nas take stvari zanimajo, sicer se ne bi takoj nabralo celih par strani.

Cila

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

7. feb 2008 6:37

Sigurno se strinjam s tem, kakšne ugodnosti vse prinaša plus (ne samo iskanje) in tudi s tem, da je v podporo. Sam se pa odločiš kako in kaj. Aja, takrat ko smo za praznike vsi imeli pluskota, je bilo zame vse preveč utripanja in kazanja novih tem, povsod neke zvezdice in znakci Meni ni nič "sedlo". Pogledam, kdaj sem bila zadnjič na kulinariki in stvari, ki me zanimajo po tisti uri, odprem. pa-pa katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. feb 2008 7:36

Jaz imam plus paket, ker mi je všeč, da vse tako migeta pri temah in novih receptih No, vedno sem si ga želela in dedek Mraz mi ga je letos končno prinesel. Jelenckova

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. feb 2008 8:04

S plus paketom lahko vse sladice daš med priljubljene, priljubljene so itak, zato je plus paket neumnost.

ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. feb 2008 8:40

...he he he , ežoj, je tako fajn, če delaš neumnosti tudi v hudo postnajstnišlkih letih, anede??

S ponavljanjem tem je pa tako: mene ne moti, če se tema ponovi po nekaj mesecih, letu dni. Ampak, ko se zgodi, da se ponovi v roku dneva ali dveh, celo samo nekaj ur je lahko vmes, takrat me pa pojezi. Ker toliko časa si pa vsak lahko vzame, da vsaj 3 strani nazaj prečekira, če je kakšna tema primerna, da kar vanjo postavi vprašanje. Se vam ne zdi?

rimljanka - zasebno mnenje

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

7. feb 2008 8:53

Če gre za ponavljanje teme v krajšem času (isti dan, par dni) se strinjam z rimljanko. ines

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. feb 2008 12:06

rimljanka je napisal/a:

S ponavljanjem tem je pa tako: mene ne moti, če se tema ponovi po nekaj mesecih, letu dni. Ampak, ko se zgodi, da se ponovi v roku dneva ali dveh, celo samo nekaj ur je lahko vmes, takrat me pa pojezi. Ker toliko časa si pa vsak lahko vzame, da vsaj 3 strani nazaj prečekira, če je kakšna tema primerna, da kar vanjo postavi vprašanje. Se vam ne zdi?

rimljanka - zasebno mnenje

 

Ja, to pa res . Jaz sem mislila tiste izpred nekaj mesecev ali let.

Cila

posavec  

član od: 23.12.2007

sporočila: 71

7. feb 2008 18:08

Se pridružujem tvojemu mnenju ati zlati in se strinjam z napisanim. Lep dan še naprej, posavec

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti