"razočarane gospodinje"

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. feb 2008 15:16

Mene tudi moti nesramnost, neprijaznost kajti naučili so me, da moram biti vedno do vseh prijazna in da moram vedno pozdraviti vse predvsem moške, kajti je lahko med njimi moj oče.

Vic je v tem, če bi bile le kulinarične teme bi se prav hitro dolgočasili, ne odobravam pa teme pretirano zasebnega značaja (ah, sej ne vem če se tako reče, sej ste zastopli ne?)Saj se privrženci kreganju bodo ravno tako kregali s filtrom ali brez.

 

Katka Lopatka, žal meni google nič ne pomaga, ker se prej spomnem ime člana, ki je odprl temo ali poslal recetp, kot ime teme ali recepta, tako da ne morem v googlu vnesti recimo Katka Lopatka.

Jah, meni je Plus paket življenskega pomena

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 06. feb 2008 15:19:32

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

6. feb 2008 15:42

katka lopatka je napisal/a:
Aja glede pluska in iskanja - sama nimam plusa in iščem večinoma vse v googlu tako, da napišem ključno besedo in zraven še kulinarika.net. Ponavadi mi vrže ven mnogo več zadetkov kot le enega v okviru kulinarike, tako receptov kor forumov, morda celo toliko, kot če bi imela plus. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Jaz sem tudi tako delala, dokler nisem imela (finančne) možnosti, da podprem tole stran. Vsak ima svoje razloge, zakaj jo finančno (ne)podpira. Moj je naslednji: želim, da bi še mnogo let obstajala, zato zdaj uporabljam gumbek iskanje kar na tej strani. In moram reči, da je dosti bolj elegantno in lažje, lepše,...

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

6. feb 2008 15:47

tudi mene ne motijo ena in ista vprašanja ali 100 pohval na račun ene torte, enih krofov. sem pa zelo navdušena nad branjem pisateljice katke lopatke, še posebej nad njenim delom z naslovom Pustni krofi iz baze.Res dobra zgodba,sproščujoča. katka, lahko bi vsak dan pisala dnevnik, kot brigita jones ( al kako ji je že ime),.....sem prrepričana, da bi imela veliko bralcev. lp Maja MAJAA Sporočilo je spremenil(a) MAJAA dne 06. feb 2008 15:47:52

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

6. feb 2008 16:54

ati zlati, tudi jaz se popolnoma strinjam s tabo. ariella

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

6. feb 2008 17:07

Tudi jaz se strinjam z AZ in dodajam, da imam pluska zato, ker na ta način podpiram in malenkost prispevam, da te strani sploh so - in rada bi, da bi še dolgo vsaj desetkrat na dan pogledala kaj je novega.

rrr

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

6. feb 2008 20:25

anamarija1 je napisal/a:

Katka Lopatka, žal meni google nič ne pomaga, ker se prej spomnem ime člana, ki je odprl temo ali poslal recetp, kot ime teme ali recepta, tako da ne morem v googlu vnesti recimo Katka Lopatka.

Jah, meni je Plus paket življenskega pomena

 

Anamarija, pa poskusi v gugla vpisati "katka lopatka" - boš presenečena, zares

Blanchy

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. feb 2008 20:31

Blanchy, poglej kaj je pod Anamarija1, te zvija ma kje so me našli

Anamarija

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

6. feb 2008 21:11

He he, no vidiš, kaj vse gugl najde

Blanchy

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

6. feb 2008 21:18

Enako, kot nekatere predhodnice pred mano, imam tudi jaz pluskota v podporo urednišvu. Dugače se strinjam z AZ.

kobra 1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. feb 2008 21:25

Mimogrede, plusko tudi ni le za iskanje ;-) Pa prihajajo nove storitve za pluske, ki jih ne bo možno uporabiti preko Google. Samo za pojasnilo, vsak se odloča za sebe.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti