Knjiga receptov

tema je zaklenjena

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

13. avg 2008 0:03

so stvari, ki jih pišete s katerimi se strinjam, druge, ki so pa že smešne...nekateri pa res nimate drugega dela kot se kremžit... a mislite, da gospod toliko zasluži z njegovimi knjigami? Lepo vas prosim! Saj zasluži več v nekaj večerih kot pa s temi par tisoč izvodov knjige...če na koncu dobi par procentov je že nekaj...sem prepričana, da ima več stroškov zaslužka ...lahko, da je kak recept tudi na kulinariki ampak knjiga ne izide na vsak recept posebaj no...ne vem no...mislim, da pretiravate 100 na uro... ycrna Sporočilo je spremenil(a) ycrna dne 09. sep 2008 19:10:44

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

13. avg 2008 11:59

ja, jaz priznam da imam pri takih stvareh prevec casa. Briga me, koliko je s knjigo zasluzil. Ni mi pa vsec, da se kiti s tujim perjem. Me pac take stvari motijo. In recepti so COPY-PASTE, tudi s kulinaricnih strani. Npr. na strani 406 in 407 je veliko o speculas piskotih. Na internetu je ogromno receptov, ampak ne, objavljeni so tile: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8527 ki jih je prijazno prevedla Nena - morje. Kdo je vlozil vec truda, Nena, ki jih je poiskala in prevedla ali gospod, ki jih je poiskal, skopiral ter pripisal sebi? Na strani 422 je recept za bozicne kape, ki se zacne takole: "BOŽIČNE KAPE Za prvo preizkušnjo vam posredujem naslednji moj recept. Sicer je ta piškot primeren za Božični čas, vendar je to moj prvi izvirni piškot, s katerim sem tudi tekmovala v Revija Lisa in bila izbrana med deset finalistov Slovenije. Ime piškota je Božične kape. Testo: 150 g mehke moke 100 g sladkorja....." Zanimivo, kajne. enak copy paste je za recept pletenica s tremi nadevi (str. 419), saj vkljucuje komentar g. Mire za kaksno posebno priloznost jo je naredila, limonine rezine, breskvice, orehi, piskotne hruske,... na str. 494, 495 je recept za ingverjeve piskote, skoraj identicno kot na internetni strani: http://www.pozitivke.net/article.php/20040528111914881 le da sta izpuscena stavka:" Recept je našel na internetu, ga prevedel in priredil po svojem okusu Slavko G." in "Slavko priporoča iz svojih izkušenj za poletne dni tudi tale napitek:" potem je nekje cca 120 strani receptov, ki so zelo verjetno iz Slovenske kuharice, itd, itd. Povdarjam da v knjigi ni NAVEDENIH VIROV!!!! Verjetno so izpadli pri oblikovanju Pretiravam? Mislim da ne. LP, R.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. avg 2008 12:58

Ne, sploh ne pretiravaš, le bobu si rekla bob. In prav je tako. Mamamia

mamamia

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

13. avg 2008 13:40

ycrna je napisal/a:
a mislite, da gospod toliko zasluži z njegovimi knjigami? Lepo vas prosim!
Sigurno ima neko korist od knjige. Ne boš me prepričala, da je knjigo izdal v dobro nas in Kulinarike !!?? Ja, zanimivo bi bilo slišati resnico, zakaj tak plonkarski podvig !!

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

13. avg 2008 14:10

No, gospodje se pa res ne obnašajo tako, vsaj tisti, ki jih jaz nazivam s to besedo (torej, leva roka, desni žep, pa čeprav je to v obliki nekega recepta s kul slo, gospodje tudi stojijo za svojimi besedami, ta tukaj pa jih preprosto zbriše ko vidi, da ga je pihnil...).

Pa tudi se mi zdi, da kljukec z vsem svojim spremstvom prav uživa, ko vidi, koliko strani reklame že ima...v smislu: boljša slaba reklama, kot nobena.

Po moje je 7 strani dovolj, opravičila itak ne bo, kajti opravičijo se le gospodje...

Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

13. avg 2008 14:24

Pa o čem vi to?

dh  

član od: 22.3.2008

sporočila: 62

13. avg 2008 16:02

Jade, vzemi si čas in preberi vseh 7 strani. Ne bo ti žal! Mogoče pa v kateri knjigi najdeš svoje lepe torte (res so lepe in vredne objave). Tudi jaz sem šele sedaj opazila ta forum.

dh

angelaangela  

član od: 25.7.2008

sporočila: 8

25. avg 2008 7:19

Moj prvi dan, po dopustu, pijem kavico, pa sem se spomnila na tale forumček. In glej ga zlomka, nekateri očitno ne hodijo na dopuste, jim je izgleda ta forum dopust. Imam kar en občutek, da ima sam portal zaposlene na tem forumu. Ob morju je bilo vroče zaradi sonca, na tem forumu pa nekateri sonca ne potrebujejo, jim je kar tako vroče, pa brez da bi pekli ob kakšni vroči pečici svoje kulinarične mojstrovine, temveč zavist, ki jim ne da miru in ne da. Vidim, da nekateri prav rabijo podporo nekaterih ali pa iščejo zavetje pri nekaterih, ki jim nekateri ne dajo miru. Pa še z žalitvami ne prizanašajo, saj se izgleda lahko samopotrjujejo samo na takihle otročjarijah, ki jih rabijo za identifikacijo. Pa ne pišem to zato, da bi gospodu mojstru stopila v pomoč, ki jo ne potrebuje, saj je mojster svojega posla - vsekakor dokazano. Vsem vam moje prijateljice, kljukci, domače gospodinje in kuharce, pa priporočam vkuhavanje jesenske zelenjave in sadja, pa še malo gobarjenja zraven. Zavist boste potem pustile v gozdu pod kakšno bukvo, pa še špajzo boste imele polno. Jutri vam pošljem recept za vlaganje kumaric v bučno olje. Ja je pač jesenski čas, čas kislih kumaric. Pa prav lep pozdrav. angelaangela

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

25. avg 2008 7:30

Še dobro, da si se vrnil/a z dopusta in nas razsvetlila. Da ne rečem, kakšna sreča, da je tak pameten osebek uletel na kul slo...

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 25. avg 2008 07:31:22

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. avg 2008 7:34

Angelaangela, škoda, da nisi kar na dopustu ostala!

LP

P.s. Ja, nekateri v naši ljubi državici res ne hodijo na dopust. mislim, da jih je (na žalost) iz leta v leto več. Brez skrbi, ne zaradi tegale forumčka. So še drugi, globlji vzroki, bi človek rekel.

P.p.s. in ne piše se..."pa brez da bi pekli...", ampak je pravilno..."pa ne da bi pekli...."

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti