Sušilnik sadja in zelenjave

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

tema odprta - 4. feb 2008 17:20 | ogledi: 17.134 | odgovori: 10

Se ga splača kupiti ?!

Ful rada bi sušila krajtlihe in sadje ter ostalo zelenjavo, pa ne vem, če se mi ga splača kupiti

In katero znamko ??!!

Dve moji frendici ga imata, pa nista preveč navdušeni nad njim.

Kaj pravite ?????!!!!!!

Lep, čudovit, krasen večer vsem......................................................

Temo je spremenil(a) štorklja dne 04. feb 2008 17:21:08

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. feb 2008 17:27

Jaz ga imam , enega Matrix, se mi zdi, na 5 pladnjev, brez možnosti nastavitve temperature,....pa se mi zdi čisto OK. Sestra ima onega, kjer lahko naravnavaš temperaturo, kar je za sušenje kakšnih bolj delikatnih reči (zelišča,....) najbrž boljše.

Jabolčne rezine, hruške, peteršilj, paradižnik,.....suši dobro. Sliv se najbrž finančno ne izplača, so preveč sočne. Lepo se posušijo rezine kakija, banan.

Zelišča sama raje sušim drugače, po naravni poti. Ampak, za kakšne korenine bi bil pa skoraj nujen, sploh, ker jih sušimo jeseni, celo pozimi.

rimljanka - zasebno mnenje

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. feb 2008 17:28

Živjo. Pri nas ga ima moja stara mama. Sicer sadje posuši, ampak pravi da porabi preveč elektrike. Da se ne splača. Tudi sama sem si ga malce sposodila, pa mi sploh ni bil všeč. Jaz še jabolčnih krhljev nisem znala posušit. Mogoče pa je potrebno samo več vaje in potrpežljivosti Lp E.

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

4. feb 2008 17:42

Mi ga imamo in ga s pridom uporabljamo. Sušimo predvsem jabolka, hruške, slive in kakšna zelišča, gobe. Tako pospravimo viške iz domačega vrta in se potem celo zimo sladkamo. Je sicer nekaj dela s pripravo, a se nas več spravi k delu in kar gre. Je kar velik, mislim da gre vanj približno 15 -20 kg svežega sadja. Ima 5 les, stal pa je nekje okoli 80.000 sit (kupili smo ga pred cca. 4 leti) Tako pripravljeno sadje potem uporabim tudi kot drobna darilčka. Nekaj kar tako, nekaj ga zalijem z medom. Tudi nekja prijateljev ima podobneg in so vsi zadovolnji in jih s pridom uporabljajo. Kritike sem slišala samo na račun poceni plastičnih sušilnic, pa še s tistimi nekateri shajajo. Lp magnolija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. feb 2008 18:27

Magnolija, potem imamo enako! Tisto leseno s petimi pladnji. Midva sva za poroko dobila onega plastičnega. Sušila sva jabolka, hruške, slive (fruške, jabuke, slive ...), peteršilj ... Se je dobro obnesel, samo premalo sadja je šlo not. Potem smo pa kupili (v bistvu tašča) tistega velikega, kot ga omenja Magnolija, in jesenski večeri so pri nas precej družabni, saj treba izkoščičiti slive, pripraviti jabolka ... Tašča ga je pa prednostno kupila za sušenje orehov. V glavnem, kar kupite ga, pa če boste plastičnega, glejte na enostavno umivanje. Aja, še to: za sušenje zelišč je super, saj se posušijo hitreje in obdržijo barvo. Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 04. feb 2008 18:29:37

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

4. feb 2008 18:52

Jaz imam najcenejšega plastičnega , nekaj podobnega temu:

http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/polica.asp%3Fi

 

Posušila sem precej zelišč - mi je všeč, da je vse končano v 1 dnevu; če jih sušim na zraku, pa se spotikam obnje 1 teden... Ostala so lepo zelena, še vedno močno dišijo, posušijo se do suhega in jih potem samo še zmanem med rokami in v kozarec - skratka odlično.

Posušila sem tudi jabolčne krhlje, hruške in kakije - bolj za vzorec (naenkrat sem dobila cca. 1 litrski kozarec suhega sadja). Pri višji temperaturi (ima 3 stopnje) je bilo tudi to končano v 1 dnevu. Za kaj več sadja je pa verjetno premajhen...

 

 

Nasja

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 04. feb 2008 18:53:43

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

4. feb 2008 20:20

Jaz imam tudi tegale AAG z nastanitvijo stopenj. Čeprav nimam svojega sadja, ampak v sezoni zmeraj kje dobiš domačega, sem že kar nekaj sadja posušila na njem. Potem so tukaj še gobe, borovnice, zelenjava, da o raznih čajčkih, ki jih sama nabiram ne govorim. Zelo lepo se posušijo, zato smatram, da tudi tebi štorklja ne bo žal nakupa. Je zelo enostaven za čiščenje, pa tudi ne vem kakšen finančni zalogaj ni. oliva

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

5. feb 2008 7:35

Ne vem kaj naj naredim ??!! A se mi ga sploh splača kupiti - da mi ne bo potem ležal doma in ga ne bom uporabljala........ Fuuul bi rada sušila regratove cvetove, ki se ponavadi spremenijo v lučke, pa tudi ostalo sadje me mika......... Lep, prijeten, čudovit dan vsem.............................

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

5. feb 2008 15:08

Štorklja če bi res rada to počela, pa čeprav le za sušenje regratovih cvetov, ga pa kupi. Meni ga je kupila mami in čeprav ga uporabljam spomladi oz. v začetku poletja za sušenje zdravilnih rastlin za čaje in nato še za sušenje sliv, preostali čas pa ga ne uporabljam, se mi ne zdi zgrešen nakup. Pa tudi cena ni takšna, da bi predstavljala veliko oviro pri uresničitvi te želje. Obilo veselja pri sušenju ajetam

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

5. feb 2008 16:14

Pri nas ga uporabljamo celo sezono (domačega) sadja: za začetek posušimo kakšne češnje, nadaljujemo z breskvami in hruškami. Nad jabolkami nismo zelo navdušeni. Letos smo sušili tudi slive, ker jih kar ni hotelo zmanjkati. Zaključimo s kakiji, ki jih lahko sušimo tudi cel mesec, dokler res niso preveč mehki. Aja in vmes še paradižnik. Imamo takšnega plastičnega kot Nasja in super deluje. Lp, K.Mici kuharica Mici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti