Uporabnost malega sekljalnika

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

1. feb 2008 22:46

Jaz imam tistega ta prvega od Tupperwerja in sem tudi zelo zadovoljna. balonka

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. feb 2008 7:48

imam od firme Braun v kombinaciji s paličnim in metlico za stepanje.Zelo zadovoljna.Ima turbo hitrost,tako mi zmelje še meso. lp goga

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. feb 2008 8:07

Jaz pa nimam nobenega sekljalnika, zelo ga pogrešam, če večkrat v parih dneh delam golaž za 50 ljudi. ( kar se zgodi izredno redko, pravzaprav do zdej se ni, zgodilo namreč ).Tisto glavo ali dve čebule pa se že nekak promatram in sesekljam.

Živela potrošniška družba.

ežoj

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

2. feb 2008 9:24

Moj sesekljalnik ima ze skoraj pol stoletja, pa dela bolje kot nov. Res pa je, da je unikat in sem se zelo trudila, da je dosegel koncno kvaliteto. Ceprav tisti gumb on/off se vedno kdaj nagaja. Pa turba tudi nima. (Zato imam Braunovo rezervo.) slepakura

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. feb 2008 14:26

Frina, glede na to, da je tvoj paličnjak že v krtovi deželi, ti priporočam, da kupiš eno tako mašicno, ki ima oboje - da lako zamenjaš zg. del - ali je paličnjak ali pa tak mali sekljalnik. Jaz mam tako zadevico: sva jo kupila lubijevemu bratu, pa ker jo je že imel, sva ga midva obdržala (on si je pa zaželel tehtnico zase;) kaki so danes moški, a?;) Skratka, ta najin ni bil nekaj strašno drag, je od Taurusa, ampak po moje so si zelo podobni. Z njim lahko v principu tudi stepaš smetano ali kaj podobnega, ker ima tudi nastavek metlico, ampak tega ne uporabljam, ker je preglasen in predolgo traja - za to imam rajši mikser. Ampak za sekljat male količine se mi zdi pa super, pa paličnjak tudi veliko uporabljam, zdaj, odkar mala je gosto hrano, pa sploh vsak dan:) Tak da jaz ti priporočam kombinacijo, boš imela oboje;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. feb 2008 14:28

ežoj, hehe, samo zase tudi jaz ne bi imela toliko mašinic... Ampak vporedno s povečevanje števila članov, rastejo tudi potrebe po pripraviti več hrane v krajšem času... In strojčki kar prav pridejo pri tem;) (Čeprav sem en električni strgalnik dala stran, ker mala ni mogla prenest njegovega zvoka - vse ostalo ok, ampak pri njem se je pa začela dret. Sem si rekla, da najboljše da ga ni, da me ne bo imelo, da bi še kdaj probala;) Veri

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. feb 2008 15:42

Jaz bi se pa tudi kar z Ežojem strinjala, pa čeprav nisem sama. En kup aparatov imam, pa jih eno figo rabim. In to samo zaradi tega, ker je na roke hitreje narejeno, pospravljeno pa je še hitreje. Ko mi je palični šel na oni svet me je kar lep čas imelo, da bi kupila drugega. Pa sem hodila gledat in gledat in nazadnje sem ugotovila da imam doma še miksar, pa multipraktik in ne vem kaj še vse in da mi ti aparati ravno tako lahko hrano zmiksajo kot palični in zakaj bi tratila denar za nov aparat? Ko mi bo vse pocrkalo pa si bom kupila en univerzalni aparat ki bo imel vse, res čisto vse funkcije, pa bom imela več prostora, pa še kake evrote bom prihranila. Ko bom kuhala golaž za 50 ljudi, bom pa Ežoja prosila za pomoč pri rezanju čebule pa bo. lp Vesna

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. feb 2008 15:51

Reca, če boš takrat imela glih slučajno domače krofe pridem še jaz pomagat rezat čebulo.

jade

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. feb 2008 16:13

No evo, še en razlog več, da jo režem na roke. Bom sporočila. lp Vesna

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

2. feb 2008 16:23

Tupperwarjeva sekljalnika (glej slikice pri Boženi) imata to dobro lastnost, da ju lahko vzameš s seboj na dopust, tudi tja, kjer ni elektrike, če ste bolj "robinzonske" sorte. Pa ta manjši je do jutri znižan.

 

Ravno danes sem s tamalim sesekljala čebulo za golaž. Je šlo super, čeprav dam jaz toliko čebule, kolikor je mesa.

 

Pa spekla sem kruh.

 

Pa krofe.

 

Pa pizzo.

 

Pa....lepo povabljeni, če imate čas.

 

JAMONI

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti