Prague ratter/prazsky krisaryk

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

tema odprta - 31. jan 2008 12:11 | ogledi: 2.076 | odgovori: 4

Imate ali poznate koga, ki ima psa te pasme? Zelo rada bi vzpostavila stik s komerkoli, ki bi mi ga lahko prodal ali mi dal kakšno uporabno informacijo.

Hvala vsem že vnaprej!

macadamia

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

31. jan 2008 12:53

macadamia, pozanimaj se pri psarnah, ne kupuj psa brez rodovnika in ne kupi psa z rodovnikom pri "pasjih preprodajalcih", ne glede na to kaj ti zagotavljajo. Mogoče se ti po psa celo bolj splača it v tujino, cena pa upam, da veš, da ni nizka. Če pa se odločiš za psa, ki ga lahko kupiš z rodovnikom za mali denar pri preprodajalcu, pa vedi, da boš za veterinarja odštela veliko več, kot pa če kupiš rodovniškega. Pokliči na KZS (kinološka zveza Slovenije), se pozanimaj o morebitnih leglih v Sloveniji, če pa jih ni, pa jih prijazno vprašaj za psarne v tujini. Pa verjetno bo treba malo počakat, ker tudi v psarnah nimajo psov "na zalogi" in te bodo dali v čakalno vrsto. Če si ga res želiš, pa tudi to ne bo prehudo ;) Upam, da najdeš svojega malega sončka ;) s0ncek*

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

31. jan 2008 15:30

Kot je mogoče videti na linku, pasma še ni priznana in brez rodovnikov. Moj nasvet - ne kupuj. Če hočeš malega psa, kupi čivavo, pinča ali mopsa. Tudi toy-pudlji so super. Ampak, spet poudarjam - z rodovnikom :) s0ncek*

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

4. feb 2008 14:29

Tako, ves vikend sem preživela za računalnikom ob prebiranju čeških spletnih strani in pisanju mailov. In kaj na koncu izvem: da velikoooooo ljudi na Češkem sploh ne zna angleško. Tako da bi prosila vse, ki imate vsaj malo pojma o češčini, da se mi oglasite na ZS. macadamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti