Pomladna utrujenost

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. feb 2008 8:18

Elaphus,

tudi mene piši v tisti zbor, glede posluha čist ustrezam.

Glede pomladanske utrujenosti: mene se loti vsako pomlad, po štihanju grede, mine pa tudi hitar.

Pa dajte mi že enkrat mir s to kulinariko, brlog moram pospravit/počistit, nobene posode nimam čiste, vi me pa kar tukaj držite.

ežoj

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

2. feb 2008 11:48

Ežoj, če pa te imamo tko zlo radi, no..... Brlog te bo itak počakal, pa posoda tudi; sej veš - delo vedno počaka........ Ostani še mal med in z nami, nooo. Pa še blažen si med ženami tle gor....... Če bi se še 1x rodila, bi ziher hotla bit Ežoj - hehe

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

2. feb 2008 14:54

, ja zakaj si pa kar ne prineseš enega malega " ežojčka "   Mogoče te bo še utrojenost minila in boš potem,  polna energije raznašala male štruce vse povprek.

kobra 1

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

2. feb 2008 17:38

Kobra, upam, da bo kmalu neki padlo tudi u moj raufank...................

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

2. feb 2008 21:39

kako bi pa rekli temu, da me čedale manj moti nepomita posoda, cunje za zlikat, prah na omarah..... To se sedaj dogaja že ene 3-4 tedne. Me ne veseli nobena stvar, mož me je danes povabil na kozarček, meni se pa ne da, ne da se mi nič in nič. v postelji bi lahko bila cel dan. sploh me ne zanima, kaj se dogaja zunaj, raje bi plačala,kot pa šla na sprehod, v savno, ven v družbo,....ali je vse to posledica, pomanjkanja nikotina, ker sem pred dvemi meseci nehala kadit. res si želim, da bi bilo tako kot nekoč, ne pa da se mi vse zdi brez veze, samo spala bi. je to kljub vsemu samo pomladanska utrujenost in naj čakam, da bo mimo? lp maja MAJAA

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. feb 2008 7:33

Če bi to bila pomladanska utrujenost potem se mene drži že več kot 3 leta. Saj se tudi meni nič ne da

oj lenoba lenoba zvest ti bom do groba. Loti se nečesa kar te izredno veseli, obišči zdravnika, pazi depresija.

 

lp

 

Anamarija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. feb 2008 7:49

MAJAA,

midva sva si podobna, le da mene nepomita posoda in nepospravljeno moti, ampak raje imam, da me moti kot da bi pomival in pospravljal. Pa mislim, da to pri meni ni vezano za pomlad, traja pa že enih petdeset let .

ežoj

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. feb 2008 13:02

no, lepo da nimam edina te bolezni, kako se to pozdravi? res ni fino, da ni stvari, ki bi me veselila in da vse naredim z muko in odporom, da ne govorim, kako mi grejo na živce sodelavke, ko začnejo kaj so vse naredile, kje so vse bile, narava je pa res fajn, pejt še ti na sprehod, boš vidla kako je to fajn, pejt v savno, nared nekaj za svojo dušo,.... trudijo se, da bi me spravile v dobro voljo, jaz pa komaj čakam, da odpikam 8 ur in grem lahko domov,.. MAJAA

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

3. feb 2008 21:16

Kar v pojstli počaki, delodiš pride iznenadoma. Ko ga najmanj pričakuješ. Vsaj pri meneju je tak. tumpika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. feb 2008 4:04

Če te prime da bi delal, se vsedi dol in počakaj, da mine. To je ena od črnogorskih zapovedi. Pa je ja lepše na kulinariki prebiti čas, kot pa pospravljati, prati in čistiti. Saj bo počakalo.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti