Pomladna utrujenost

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. feb 2008 19:11

Vidim, da sem malo mimo udarila, saj sem si predstavljala to prepevanje v kraju, kjer so obnavljali bazene. Kot riba pač vedno mislim na vodo. Saj me razumete! riba-ribica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. feb 2008 19:27

Črta ločnica
Novo

Ni, žal ni v bližini nobenega bazena, lahko se pa nadejaš toliko veder vode mojih sosedov, da bo morda za malo plavanja le zadoščalo.

rimljanka - zasebno mnenje

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. feb 2008 19:37

hja, riba-ribica ima seveda prav, prepevali ti bomo v obdobju, ko velja nečloveški človeški čas, ki uro prestavi za eno uro naprej. V tem obdobju bomo pa že našli pet noči, ko si domadoma. Za sosede in tvoje domače bomo pa seveda prej obzirno poskrbeli s štoflčki za ušesa.

LP

cervus

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

1. feb 2008 19:44

Jaz sem ravno zdajle pripravna za kake podoknice, ko nimam glasu. Zdaj je pa celo Damjan Murko boljši od mene. Aja, lahko njega povabimo kot častnega gosta! Atina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. feb 2008 19:57

rim, slaba se ti piše!

LP

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. feb 2008 20:13

Ne, povabili ste se k meni domov, ne domovdomov, sori!

rimljanka - zasebno mnenje

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. feb 2008 20:39

Zanima me nekaj, kar je malce izven teme. Ali poznate naslove vseh sorodnikov in prijateljev, da jim lahko pišete, ko ste na počitnicah, ali pa znate samo priti oz. se pripeljati do njihovih domov. Ulico še vem, številka pa je že poglavje zase. Ugotovila sem, da nisem edina. Kako je pa z vami? riba-ribica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. feb 2008 21:11

Riba-ribica, to še ni tako hudo saj bo naslovnik ravnotako dobil razglednico tudi brez številke, hujše je, če se ne spmneš naslovazato jaz ne pišem več nobenemu.

Za katero utrujenost pa govorite? Umsko ali telesno? Včasih sem umsko utrujena, ker preveč mislim, oziroma mislim, da mislim.

Jaz pa komaj čakam oktobra da lahko ponovno spim uro večMene pa svetloba slepiMorda, ker ne nosim sončnih očal...Obožujem temo, tema me umirja, tema me sprosti, ko je tema mislim na neumnosti. in je prav romantično...

Vsem želim romantičen večer!

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 01. feb 2008 21:12:23

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

1. feb 2008 21:49

Atiiiiinaaaa , NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Sam Murkota ne, raje Fredija, sam Murkota NEEEEEEE. Nč nimam proti njemu - osebno, sam človek ne zna pet. Mi bo še ta posluh uničil, ki ga imam.........PROSIIIIIIIIIIMM. Če ga slučajno katera pozna, naj ga raje prosi za kak slaščičarski nasvet, sam o glasbi neeeeee. Ko si ga omenila, me je pomladna utrujenost čist minila, sm čit auf in aut.... Strah pred Murkotom me je čisto predramil.................. No punce - danes sm šla s frendico na en deci rdečega vinčeka in sm malce pršla k sebi.... popila nisem sam enga, sm cuknila kr tri in sm zdej tko zlo dobre volje, da.........NOČEM IT V POSTELJO ..... pA ŠE KOLCA SE MI MAL....... Smešno, a ne ?! Štorklja je mal zmedena od tega Refoška in je čiiiiiisttt pozabla, da je pomlad pred vrati...... sicer bo pa jutr itak sneg lep večer vsem.....

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. feb 2008 0:04

E vidiš Štorklja, pa sem našla zdravilo! (Samo zdaj moram paziti, da me slučajno ne obiščeš, ko si v zagonu ) Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti