Vita life blazina

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

tema odprta - 29. jan 2008 16:35 | ogledi: 4.001 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Rada bi si kupila blazino VITA LIFE, saj baje močno izboljšuje sestavo krvi in revitalizira organe. Cena nove vem da je tam okrog 2700 EUR. Zanima me, če jo katera že ima in jo uporablja, kakšne izkušnje ima z njo in če je morda kdo, ki jo je pripravljen prodati za kaj nižjo ceno.

Hvala za vaše odgovore!

LP

ZIMA

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

29. jan 2008 21:34

Pa kaj res nihče ne pozna te blazine? Saj je res zeloooo draga, ampak morda od vas kljub vsemu kaj ve o njej? ZIMA

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

29. jan 2008 22:04

Na spletni strani sem videla, da imajo tudi izposojo blazine. 166 €/mesec. Je še vedno bolje dati ta denar kot pa 2400 €. Načeloma sem skeptična za take zadeve, ki so zeloooo drage in nihče nič ne ve o njej. Cene pa ni niti na spletni strani. Ponavadi je vsaj 50 % njihova marža in zaslužek. Lp, Ela s

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

30. jan 2008 14:21

Prav lepa hvala, ElaS. Sem videla ja, da je tu pri nas to skoraj nemogoče izvedeti. Iskala sem tudi po spletu in ugotovila, da jo v Avstriji in Nemčiji (sicer malo rabljeno) prodajajo po dokaj solidnih cenah- tam okrog 350-600 EUR. To pa je prav gotovo takšna razlika, da se splača plačati tudi poštnino. Lp ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti