Jutranji ali večerni?

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

30. jan 2008 7:24

Sem jutranji tip. Do odhoda v službo postorim marsikaj, zvečer pa grem skoraj s kurami spat . LP! fakin712

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

30. jan 2008 8:31

Nasja je napisal/a:

Absolutno nočni ptič... Pod prisilo sicer vstajam okrog 6.30 (in če se le da, nekajkrat podaljšam po 9min), grem sicer v službo, ampak zares zafunkcioniram šele po 11. uri; potem je en padec produktivnosti med 16. in 20. uro, nato gre pa samo še navzgor. .

Čao, tole dobesedno opisuje tudi mene. Jaz bi zjutraj spala in spala...potem se malo zbudim čez okpoldne, popoldne sem koma, samo zehanje me je, ko je ura devet, deset zvečer, sem kot sovica! In to je huda kriza, če moraš bit zjutraj ob sedmih v službi in misliti, misliti, misliti.... Lep pozdravček, S.

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

30. jan 2008 9:30

tudi jaz sem jutranji tiop. zjutraj se mi zdi da imam ogrmno energije, da mi uspe veliko postoriti. se mi zdi da zjutraj naredim največ. zvečer pa gremo z otroci s kurami spat. v posteljo gremo čimprej in preberemo pravljico. tudi otroci so zjutraj hitro pokonci. ko sem študirala pa mi je bilo ljubo spanje zjutraj. včasih sem ga podaljšala kar v dopoldne. kakor marsikatera pravi, najlepše se je prebuditi v jutranji tišini, kjer ti petje ptic polešša dan. pa veliko se smejmo in lepo se imejmo. m.schafe

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. jan 2008 11:46

Popolnoma nočni, kar že vrabci čivkajo. Imela sem teorijo, da so naši nekje daljni predniki bili nočne opice in imam to še od njih. Žal moja dojenčica to teorijo spodbija in pravi, da so vmes bile še druge opice, ki so vstajale zgodaj in šle spat - bolj zgodaj kot jaz, čeprav s kurami vseeno ne;) POnoči lahko delam do kadarkoli je treba, zjutraj pa nekak ne zalaufam do kakih 11h, kot je napisala Atina. Čeprav nimam padca od 16 do 20 ampak nekje med 14 in 15. Potem gre gor, zvečer pa sploh. Tudi če sem bila cel dan zmatrana in neprespana, bom zvečer boljša, ne slabša. Veri

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

30. jan 2008 12:44

Absolutno jutranji. Trenutno vstajam malo čez 4, ker se vozim več kot uro v službo. Vendar raje začnem ob 6 delat, čeprav bi lahko prišla kadarkoli. Zvečer me pa že pri dnevniku zmatra Med študijem sem šla s sinom spat ob 9., potem pa ob enih auf in študirat. Tina

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

30. jan 2008 13:17

Tudi jaz sem nočni ptiček. Zato pa ne pridem do Jade in ostalih punc, ki me fuuuuul pričakujejo . Sem verjetno edinstven primer štorklje, ki ima raje noč in podnevi bolj malo dela......oziroma raznaša štručke.............

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

30. jan 2008 20:08

Kejko let sn htela na morji sončni vzhod slikat, pa mi ni uspelo. Letos pa sn ga! Bravo jaz. Drugače pa sn najbolj delovna (v službi) takrat, ko je treba domu it, to je okoli 16. vure. tumpika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

30. jan 2008 20:13

tumpika je napisal/a:
Kejko let sn htela na morji sončni vzhod slikat, pa mi ni uspelo. Letos pa sn ga! Bravo jaz. tumpika

ejjjj, tisto zvečer na Pohorju v soboto je bil sončni zahod .

Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

30. jan 2008 20:21

Ognjička, praf maš. Da pa se mi zaj še nea spi, je pa krif gemaj. Pa ka si nor, kak je to dobro! tumpika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. jan 2008 22:32

Nasja je napisal/a:

Bi pa postavila dodatno vprašanje, preden se gospakatja spomni : v katerem delu dneva ste bili rojeni? Sama sem prepričana, da se takrat sproži naša notranja ura in da celo življenje funkcioniramo tako. Ja, jaz sem bila rojena zvečer okrog 21h.

Tudi jaz sem nekoč razmišljala o tem, ja. Sama sem bila rojena zvečer okrog 7h. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti