Spomladansko čiščenje telesa

neznan uporabnik

tema odprta - 28. jan 2008 16:08 | ogledi: 2.552 | odgovori: 2

že nekaj let izvajam spomladansko čiščenje,ki traja dva do tri mesece.to je veliko gibanja na svežem zraku ob izbrani prehrani,brez škodljivih razvad.tokrat sem se odločil za monodieto,ki sem si jo malo priredil.za sedem dni bom uporabil živila ki sestavljajo običajno eno kosilo. do dvanajste ure ne jem nič potem pa en dan samo solato naslednji dan samo krompir pa nadlje samo meso itd. vrstni red po dnevih ni pomemben,pijem samo vodo z jabolčnim kisom.kakšne so vaše izkušnje? . spomladansko čiščenje da ali ne.bi takšen način prehranjevanja mogoče celo škodoval zdravju, pa lep pozdrav.

VINKO

Temo je spremenil(a) WRAN51 dne 28. jan 2008 20:21:31

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

28. jan 2008 21:56

Koprivov čaj, štirinajst dni po najmanj pol litra do en liter na dan dela čudeže. Pa še od ust si hrane ni treba trgat. :) seherezada

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

29. jan 2008 7:13

Sem slišala, da je spomladansko čiščenje telesa lahko tudi 14 dnevni post. Zeleni čaj, voda,... . Je to že kdo poizkusil? barbay

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti