Pekač trikotne oblike

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. jan 2008 8:42

danicak, moraš priti do ZG, potem pa do tja (saj je tam zemljevid na njihovi strani). Cene so nižje kot v pekarni Vrhnika, pa da ne boš razočarana, ker je trgovina malo bolj "hecna" na pogled, lahko bi rekla malo "češka" oz. "kitajska". Tudi notri je precej nakičano vse skupaj (v Črnučah je trgovina lepša, če te zanima primerjava, ta izgleda res kot ena 99 cent shop ) Ampak jaz to odmislim, saj tam izbrskam vse, kar potrebujem in kar se tu ne dobi, to mi je glavno, z ostalim pa se ne obremenjujem...Moraš pa res dobro vse pregledati, ponavadi pustim tam okoli 30€, pa za ta denar prinesem ogromsno vsega, od pekačev, modelov, okraskov...Na koncu dobiš vedno kako darilce, če boš zapravila večji znesek imajo pa tudi TAX-free. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

30. jan 2008 9:32

katka lopatka, hvala ti za izčrpen odgovor, urejenost trgovine mi ni ravno toliko pomemba,važno je, da dobiš tisto kar iščeš.Si bom pa vzela čas,da vse prebrskam.Pa,da si naredim zalogo z modelčki,okraski,perlicami in vsem ostalim, za vso leto,kar pač potrebujem za peko. Hvala,Danica danicak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti