Dekoracija stanovanja-barve sten

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

27. jan 2010 9:03

jampina je napisal/a:
Kako pisana stanovanja imate,jast pa kar nimam j... ,da bi kaj takega testirala.Povsod imam bele stene ,na njih pa slike.V otroških sobah so modre panele,je mansarda,in pa strop nad stopnicami je oranžen,hodnik v prvem nadstropju pa je rumen (strop).Mi je pa všeč barvitost Katarininega stanovanja! jampina
No sej nekaj pa le maš v barvah. Je pa spet vprašanje kakšni so prostori, koliko svetlobe imajo,... Jaz imam velike svetle prostore in res ni problem dat kako barvo, mansarda je mogoče bolje, da so barve svetle, če je mogoče manj oken. Odvisno no. Čeprav mene ne ustavijo niti manjši temnejši prostori, da ne bi barvala.Že kot podnajemnika sva si z možem prebarvala celo stanovanje. In najemodajalec je bil navdušen kako sva poštimala in je tako ostalo tudi za nami, ker mu je bilo všeč. Drugače pa doma nismo imeli nikoli barvnih sten, vedno le bele. Jaz sem pa navdušenka nad barvami in tudi nad barvanjem. Doma sem si 100m kvadratov vse sama prebarvala. In letos je prišla na idejo tudi moja mama in smo pobarvali tudi njim v oranžno in rumeno. Ampak močne barve. Zelo sta bila navdušena.Res je ratalo prijetno toplo v prostoru. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

27. jan 2010 10:03

Katarina ti si daj kar duška. Tudi midva imava v kuhinji zeleno. Ravno danes nama montirajo kuhinjo. Juhej!! [sreca] katti

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

27. jan 2010 10:08

katti je napisal/a:
Katarina ti si daj kar duška. Tudi midva imava v kuhinji zeleno. Ravno danes nama montirajo kuhinjo. Juhej!! [sreca] katti
bravo katti za novo kuhinjo. Res je gušt ko si kej doma štimaš. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

27. jan 2010 14:31

Jaz imam v kuhinji eno steno jabolčno zeleno, eno zlato rumeno....tla so temna, elelementi pa ameriška sliva in pa visok sijaj v barvi bele kave. Pri štedilniku nimam ploščic, ampak kaljeno steklo, za steklom pa zeleni jabolki s cimetovimi palčkami. Krasno poveže obe steni. Tako...da, zelena me spominja na jabolko:)

Še nekaj, kar sicer ne sodi ravno tu. Mogoče pozna kdo majstra, ki bi obnovil stara masivna vrata. Ni ravno restavratorstvo, je pa potrebna natančnost in občutek. Vrata so zelo lepa, le obnoviti jih je treba.Ve kdo?

amelie3

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

4. feb 2010 13:03

Ajmar, si uporabila Jupol Trend zeleno? RadaJem

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. feb 2010 13:20

ajmar... jaz bi rada videla kakšno slikico te tvoje kuhinje .

 

MM

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. feb 2010 13:30

luštna kuhinja! meni je lepa ta ikejina kombinacija, vendar jaz ne bi kombinirala še rjave, vsaj v bližini pultov ne. bannanna_v_slo ;)

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

4. feb 2010 19:59

Jabolčno zelena  je Sving (nekaj podobnega), sicer pa je lepa tudi Colorjeva. Poznam. Mm bom poslikala enkrat podnevi, ko bo dobra svetloba, prav? Predvsem ognjišče s sliko jabolka.

 

amelie3

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

4. feb 2010 20:01

Bannanna, jaz imam rjavo samo po tleh, kot neki star les (nekako neutralizira sodobnost kuhinje). Sicer pa je kuhinja od Dan kuche in ne od Ikeje.

amelie3

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. feb 2010 20:39

ajmar, gledala sem tisto iz ikeje ki je na prejšnji strani- bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti