Dekoracija stanovanja-barve sten

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

29. mar 2009 13:07

Midva sva pa ravno letos belila spalnico - je rdeče barve - stene, strop pa je bel. Otroška soba pa ima 2 zeleni steni, 2 pa rumeni, strop pa bel. Okoli pa imamo nalepljen tk trak od winnie puja, pa po stenah imamo tudi nalepke od puja nalepljene. Hodnik imamo rumene barve, dnevna soba pa je trenutno še bela, ampak bo zdej spomladi tudi prebeljena, pa še ne vem kake barve bo, verjetno pa kakšne vijolične - ker imamo belo in črno pohištvo. brkn83

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

29. mar 2009 15:00

Mi imamo, kuhinjo olivno zeleno,strop bel. Dnevna soba oranžna, strop lesen, obok med kuhinjo in dnevno sobo bel. Hodnik ista oranžna kot dnevna soba, strop in okoli oken belo. Ena spalnica živo rumena, druga kivi zelena strop v obeh lesen (mladinski sobi). Najina spalnica pride na vrsto letos, barve še ne vem. sweets

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

31. mar 2009 14:59

oj, meni pa je všeč lesen strop - svetle barve seveda.. zelo lepo naredi.. stene so po sili razmer bele - so pa okrašene z raznimi izdelki - izdelki s celega sveta - poličke s svečniki, kitajski dežnik, maske, obešanke, in seveda moje slike.. barvaste zavese in prevleke.. brez tepihov.. všeč mi je tak mešan stil - pridih različnih kultur sveta... veliko barv.. hiša - to je pa druga stvar - barve in barve - mešanica različnih kultur - razgibano, pestro.. saj so te kulture bivanja po svetu zelo različne.. by inteligentka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

31. mar 2009 15:55

Jaz tud že na veliko razmišljam o barvah, tukaj se igračkam-

http://194.107.93.28/efp_2008/FL_dt/

Pritisnite na start, potem izbereš prostor, poden, barvo...

katti

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

31. mar 2009 21:50

Katti, meni so pa te barve premalo žive. Všeč so mi Jupol Trend, so res dobre in dobro prekrivne. Bolj žive, kot so prikazane na njihovi spletni strani. Naša kuhinja naprimer, ki je olivno zelena (jupol barva) zgleda takšne barve kot na linku, ki ga je pripela suzanaz. sweets

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

1. apr 2009 16:59

Točn tako barvo bi tud jaz imela v kuhini in dneni, ampak ne vse stene.

katti

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

7. apr 2009 19:34

mene pa zanima koliko kaj računajo pleskarski mojstri, me le zanima koliko sem zaslužila, ko sem se zadeve lotila sama. Prepleskano je še kar hitro, ampak pospravlanje!!! anitram1

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. nov 2009 20:19

Tudi pri nsa smo se kooončno spravili baravt stene, ker "baje" otroci ne bodo več packali po njih. Sedaj so še vse stene bele. ker sem totalni antitalent za zbirat barve rabim pomoč kaj paše zraven.

Po celem stanovanju je svetel parket in vrata češnja rdeča, pohištvo vse leseno, naravna barva lesa.

Dnevna soba: lesen strop (svetlo rjav), moder kavč, pohištvo rjavo. Stene ?

Hodnik : lesen strop, omara svetlo rjava. Stene?

Spalnica: postelja (oreh), omara svetlo rjava. Stene?

Otroška soba: pohištvo svetlo rjavo in srebrno. Stene? Mislila sem nežno zeleno.

Kuhinja: Pohištvo leseno (temnejše barve), tla modra, modre ploščice,. Stene?

 

 

Madona zdaj ko preberem, mam vse leseno in modro.

Rada bi imela nežne pastelne barve, pa nikakor, da se odločim kam dati katero.

Lepo prosim za kakšen fajn predlog.

 

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti