Dekoracija stanovanja-barve sten

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

26. mar 2009 20:34

Vrat še nimam (donacije dobrodošle), bodo pa verjetno hrast, čeprav je parket bukev, ampak taka čudna bukev, da na hrast vleče. Pojma nimam kak jim je ratalo. Kuhna (pohištvo) lešnik, par vratic jabolčno zelenih (granny smith ) stene v vaniliji, ta ki je nasproti kuhne je temno rjava pa en zelen štrafn ma noter. Kavč zaenkrat star zelen (predpotopen), kasneje bo bež (že mam nagledanega). Spalnica stene bele, ena stena (tam kjer je vzglavje postelje) živo rdeče-roza. Hodnik ima na tleh rjave ploščice, stene še niso pobarvane bo pa taka topla rumena, na steni je stara elektro omarca, ki bo v močni modri barvi ( po vsej verjetnosti-še nisem ziher). Kopalnica ima rjavo-bež ploščice in bo tudi taka vanili varianta sten-še tudi niso pobarvane(btw če kdo ve kje kupim wc pokrov ki bi pasal poleg, se toplo priporočam). Stropovi so vsi beli. Priporočam se tudi, če bi kdo kje našel sliko, na kateri bi bil samo zelen cvet gerbere, orhideje ali hortenzije. Lahko je tudi limeta. Začetnica

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

26. mar 2009 21:13

http://www.fototapete.si/gal_nar_roze.php Malo poglej te fototapete. Mene mika ena malo večja za v kopalnico. Wc pokrove pa najdeš vseh barv in variant v Baumaxu in Bauhausu. Namig - v A imajo večjo izbiro. jass

mussa  

član od: 13.1.2008

sporočila: 40

26. mar 2009 21:32

Pri vseh teh barvah, kakšne so vaše zavese, bele ali barvne oz. ali jih sploh imate ? lp mussa

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. mar 2009 22:01

Hihi, v dnevni oker na oker stene, v spalnici čokoladne barve na sivomodre stene. Aaah, čokoladna barva je tudi na stenah v stranišču...je nekako, hmmm, romantično...

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 26. mar 2009 22:02:07

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. mar 2009 7:09

za dnevno sobo se sploh ne morem odločit v kakšno barvo naj jo dam, imam črno pohištvo, bež sedežno, parket, na steni sliki (afriška vas),katere imajo izrazite barve,meni zelo pozitivne, zunanje stene bela obloga, v bistvu gre za dve steni, ki jih moram prebarvat. Rumena pa mi nekako ni za v dnevno sobo. Je pa dnevna soba zelo velika(prevelika). Imate kakšno idejo, predlog?! anitram1

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. mar 2009 7:15

za dnevno sobo se sploh ne morem odločit v kakšno barvo naj jo dam, imam črno pohištvo, bež sedežno, parket, na steni sliki (afriška vas),katere imajo izrazite barve,meni zelo pozitivne, zunanje stene bela obloga, v bistvu gre za dve steni, ki jih moram prebarvat. Rumena pa mi nekako ni za v dnevno sobo. Je pa dnevna soba zelo velika(prevelika). Imate kakšno idejo, predlog?! anitram1

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

27. mar 2009 11:38

Dnevna soba in polovica hodnika sta oranžna, druga polovica hodnika in kuhinja pa zelena. Otroška soba je sončno rumena, taka bolj topla in intenzivna, kombinirana z oranžno, bolj močno kot v dnevni. Spalnica, ko jo bomo naredili na novo, bo imela seno za poseljo bordo rdečo, ali kakšno varijanto tapete, ki so sedaj v modi in so mi všeč. kakšen dober vzorec. Kopalnica bo beige, nad ploščicami bo špatulato, tak grob videz kot v kaki kleti. Bom prlilimala še kako slikico. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. mar 2009 11:45

Uh ste se potrudile! Veverica v Ikei žal nisem našla nič po spletu, je pa res, da si še nikoli nisem vzela časa, da bi dejansko pregledala ponudbo... Jass te fototapete so krasne, jih poznam, ampak trenutno predrage za moj budget. Rimljanka hvala, tudi to sem že razmišljala. Saj se da te slike verjetno na fotopapir sprintat al kako? No jaz mam prešvoh tiskalnik, ampak če bi nesla fotografu na usb-ju??? Moram še latinska imena zbrskat za gerbero in orhidejo... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti