Srečanje-turistična kmetija želinc

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

3. feb 2008 19:55

Ob žlikrofih se vam bom tudi sama pridružila. Jaz mam uro in pol vožnje do vas. Pa še tremo bom imela, tako da bo nujna okrepitev s hrano E.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. feb 2008 20:03

binca, oni imajo kmečki turizem in ne bodo ekstra za nas hodili v trgoivno, tam sem že večkrat bila in nikoli ni bilo problem dobiti zaželenega. Če je samo solata problem, zastopim, sezonske zdaj ravno nimajo na njivi, čeprav pri nas doma še vedno hodimo po radič na njivo.

Sem pa tudi sama že bila na takem srečanju, da mi je bilo na koncu nerodno pred gostinci. Dve sta se skoraj na glavo postavili, da onidve že ne bosta plačevali mesa in žlikrofov, ker sta jedli samo vegi meni, sem ga jedla tudi jaz, pa sem brez problema plačala. Kar je zmenjeno, je pa res zmenjeno.

 

 

Loni Makaroni

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

4. feb 2008 9:17

Jaz sem hotela eno prijazno srečanje,da se spoznamo malo poklepetamo in poveselimo.Ne vem u čim je problem če katera ne bo hotla jest žlikrofov jih pač ne bo mislim pa, da se dobi tudi kaj druzga,mislim da ne bo nobena lačna ne vem zakaj bi se obremenjevali z hrano,glavno je da se bomo imele fajn.Glede solate se meni zdi da paše zraven je pa odvisno od vsake posebej. Pa prosim ne se kregat,ker se res veselim tega srečanja. binca2 pri Želincu je zmenjeno za žlikrofe z polivko jih bojo imeli dosti na zalogi samo, koliko nas bo moram kakšen dan prej sporočit pa za solato ravno tako če bi pa hotela katera kaj drugega pa po moje ne bi bilo problema,pa sej žlikrofi so hitro kuhani mislim pa, da jih ne pripravljajo sami da imaji zmrznjene,da jih potem samo skuhajo.Mislim da bo vsaka plačala kar bo pojedla in popila. Ne vem zakaj se obremenjuješ z hrano mislim da je glavno srečanje pa le pridi da se spoznamo te bomo veseli. runo01 Sporočilo je spremenil(a) runo01 dne 04. feb 2008 10:25:14

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

4. feb 2008 11:21

Super, zares se gre za srečanje in ne za hrano. Jaz se veselim novih poznanj, malo šale, malo resne debate in vsega kar paše zraven. Pa nasvidanje drugo soboto in več kot nas bo bolj bo zanimivo. Pri branju dvobojev se pa res nasmejim. Zelo ste luštne. Marija muraj Sporočilo je spremenil(a) muraj dne 04. feb 2008 11:23:48

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

4. feb 2008 16:33

no krasno, zdaj vidim, da boste skoraj vse jedle žlikrofe, (al pa kaj druzga,če to ni problem), sicer pa mislim, da se ne kregamo, jaz sem samo opozorila, da ne bi imela RUNO01 potem kakšne težave, ker je pač ona organizirala in bi recimo ene par jedlo samo vloženo peso hehehehe. binca2

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. feb 2008 16:39

Najbolje bo, da vsaka prinese svoj sendvič s seboj, tam pa si naročimo samo pijačko Potem bomo pa imele še novo temo, kako se naredi najboljši sendvič Mal heca mora bit Lp E.

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

4. feb 2008 16:59

A potem prideš binca2 . Seveda mal heca mora bit. runo01

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

5. feb 2008 16:06

RUNO01 sporočim do časa, verjetno v ponedeljek, ne bi rada rekla ja, pol pa me ne bi bilo. lep pozdrav vsem !!!! binca2

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

7. feb 2008 10:28

Kaj smo sedaj vsi tako utihnili. Ali se pripravljate na kakšne hece? Mi je dolgčas, ko ni branja hehehe muraj

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

7. feb 2008 12:13

Mislim da se vsi psihično pripravljajo.Sem pa razmišljala,da če bi katera rada jedla kaj drugega da naj nam to sporoči,da bi se probali potem na kmetiji dogovorit za pripravo pa če katera ne bi solate naj tud sporoči,da bomo potem vedli kaj naj pripravijo,da ne bo kakšne hude krvi Se vidma!! runo01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti