Srečanje-turistična kmetija želinc

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

30. jan 2008 15:29

Super loni da prideš.Ne se bat glede ženinov mal heca mora bit. runo01

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jan 2008 15:58

Saj v mojem smučarskem skafandru se me bo vsak ustrašil

Loni Makaroni

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

30. jan 2008 17:12

do petka bo jasno, če lahko pridem tudi jaz-sporočim.Pa glej da bodo dobri žlikrofi.Nekaj mesecev nazaj sem jih jedla v Idriji GOSTIŠČE BARBARA-res so bili specialni, takih še nisem jedla. Pa prijavite se res samo tisti, ki boste res prišli, da ne bodo potem hrane stran metali,pravzaprav bo treba to plačat če vas ne bo, zato se preudarno prijavljajte. binca2

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

31. jan 2008 18:59

binca2, to se pa ne sliši lepo, naročila bo vsaka zase oziroma vsak, saj ne bomo vnaprej naročili nevemkoliko hrane. Jaz zase zelo dobro vem, da žlikrofov ne bom jedla. Ker jih jem vsakokrat, ko pridem domov.

Čeprav se v Idriji dobi še v kaki drugi gostilni žlikrofe, ki so boljši kot v Barbari, npr. pri Kosu. Pa še cenejši so, samo ob nedeljah so zaprti.

Loni Makaroni

IrenaM  

član od: 23.9.2002

sporočila: 66

31. jan 2008 23:55

Če ne bo zametov čez Kladje, vsekakor pridem in se prijavljam za srečanje. Hrana na kmetiji Želinc je bila vedno zelo okusna. Se veselim novih poznanstev. Lep pozdrav! Irena z Bleda

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

1. feb 2008 19:27

Hrane res ne bomo naročale prej. Zmenjeni smo, da bodo imeli žlikrofe na zalogi in tudi kaj druzga za na hitro imajo pa tudi doma. Edino bi blo fajn vedet za solato, če jo bo katera, ker tisto pa ne ostane. Runo pravi, da solata mora bit, jaz pa raj en glažek terančka zraven. Tudi jaz se veselim novih poznanstev Marija muraj

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

2. feb 2008 18:52

Loni, kaj se ne sliši lepo (mislim bere), saj nisem nič kaj takega napisala, da ne bi bilo lepo, al kako? Ko že omenjaš gostilno Kos, jaz tam še nisem jedla ampak moja sestra, ki je bila z menoj v Barbari, je rekla, da je pri Kosu preveč debelo testo-da so preveliki žlikrofi-predebeli,pa da so bili skoraj prekuhani.V Barbari pa so bili majhni, tanko testo in res zelo okusbi. No saj do 16.02. je še daleč, potem če ne boste nič v naprej naročili, imam pa še dosti časa za prijavo, solate pa itak ne bom jedla. Lep pozdrav vsem ! binca2

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. feb 2008 15:33

binca, meni se je vse skupaj slišalo kot grožnja. Ampak pustimo stat.

Sicer jaz itak trdim, da najboljše žlikrofe naredi moja mami. Se lahko vse oštarije pred njimi samo skrijejo.

Drugače pa bom jaz absolutno jedla solato.  Tudi, če nič drugega. No, saj sem zadovoljna tudi z vloženo peso iz kozarca.

Loni Makaroni

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

3. feb 2008 16:58

loni, KOT GROŽNJA!!! O madonca kje pa ti vidiš kakšno grožnjo.Če je stavek kjer piše, če ne pridete bo treba plačat-grožnja, jaz menim da je le majčkeno opozorilo. Lej, moja prijateljica je enkrat rihtala eno tako srečanje in so se dogovorile, da tudi kosilo naroči.Dogovorile so se tudi kaj bodo jedle-VSE, potem jih je pa 9 na to srečanje ni prišlo in šefica lokala nam teh kosil ni zaračunala, ampak povedala nam pa je, da jih nima komu prodat in smo vse ki smo prišle, zbrale denar in plačale.No šefica nam je pol prinsesla na mizo še polno potice in 2 buteljki sladkega vina,tako za dobro voljo. Sama veš, da s to organizacojo pri Želincu nimam nič, ampak RUNO01 ki zadevo organizira bi pa lahko imela kakšne težave, če bi se kaj več pogovarjale o kosilu npr. No kot izgleda takšne organizacije ne bo, čeprav bi verjetno tudi pri Želincu raje videli, da se kaj v naprej naroči, kot pa da vsaka drugo jed naroči. No ja, kakor koli že lepo se imejte binca2

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

3. feb 2008 18:01

jaz vem,da bom jedla....in to žlikrofe....pa nisem nora,da bi se vozila 50 km v eno stran in sedela pri mizi ob vodi...jaz sem tako ali tako skoz lačna..binca2 se mi boš pridružila? kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti