Rada klepetam :)

tema je zaklenjena

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

tema odprta - 24. jan 2008 16:18 | ogledi: 1.521 | odgovori: 4

Ahoj, kapetani

Lepo pozdravljeni! Upam, da mi bodo administratorji foruma oprostili, ker zopet odpiram eno nekulinarično temo.

Kakorkoli, kar sem hotela povedat, je:

Jaz zelo rada klepetam in bi želela, da se gremo eno malo igrico. Vsi, ki imate e - mail naslov, ga objavite tukaj in potem lahko ustvarimo pravcati imenik. morda zraven svojega naslova napišete še starost, konjičke, ..... in kaj jaz vem, kaj še. Potem bo lahko vsakdo klepetal z vskomer.

Kako se vam zdi

Meni lahko pišete na naslov: long.consciousa@gmail.com

Zelo bom vesela vaše pošte! Ahja, in če ima kdo gmail naslov, lahko klepetamo tudi po gmail klepetu!

Lepo se mejte, dragi moji!

Pozdravček tudi vsem administratorjem foruma, in hvala, da ste mi dovolili objavo!

***amy***

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

24. jan 2008 17:15

Hm.... če želim nekomu nekaj povedat, uporabljam "zasebna sporočila". Ni mi potrabno vedeti e-mail naslova, če želim z nekom poklepetat. Meni osebno ni ravno najljubše objvljat moj naslov, ker je sestavljen iz mojega imena... Če si pa klepetulja, ptem pa vabljena na klepetalnico. Tudi tam je zna bit zeloooooo zabavno, ko enkrat malo spoznaš ljudi... Kulinarična Slovenija ima rešitve za vse E.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. jan 2008 17:51

Nisem za široko objavljanje e-mail naslovov.  Možnost več, da se ti nalepijo spami ali kakršnikoli drugi nebojihgatreba. Cila

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

24. jan 2008 17:55

Tle postaja pa res zanimivo - eni bi radi vedeli rojstne podatke, eni kaj smo po poklicu, drugi kje smo doma, a zdaj bi imeli pa še e-mail naslove....cccccc. Kako je že šlo tisto:" Bilo kuda, udba svuda" ;-) Če želiš kaj konkretnega izvedet, ti kar vprašaj, za čisto čvekanje pa so masengerji in podobni heci. lp, vanjatajnsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. jan 2008 18:21

Ne gre za nekolinarično temo, ampak za to, da tako početje ni varno, da so email naslovi v tekstu, potem bo pa spam prihajal... Samo zato zaklepam, uporabnike pa prosim, da ne lepijo emailov po forumu (saj vem da jih ne, no). Če pa rada klepetaš pa si vabljena v klepetalnico, kjer je čvek v živo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti