Cena večerje na maturantskem plesu...in vse ostalo

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

28. jan 2008 19:28

Moja hči je imela maturanca v eni zelo nobel restavraciji. Cene se ne spomnim več,spomnim se pa, da je bila hrana obupna, da smo bili zeloooo lačni, pa tudi bolni. Ko danes poslušam in berem razne superlative o tej restavraciji, mi gredo kar lasje pokonci.

Kar se pa toalet nadebudnih damic tiče opažam, da se jih večina  tako "ušmari", da so videti kot  gospe  na kakšnem lions ali rotary plesu. Škoda, pa toliko izbire domiselnih oblačil za mlade...

Tanja

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

28. jan 2008 20:59

Tanja05 je napisal/a:

.

Kar se pa toalet nadebudnih damic tiče opažam, da se jih večina  tako "ušmari", da so videti kot  gospe  na kakšnem lions ali rotary plesu. Škoda, pa toliko izbire domiselnih oblačil za mlade...

Tanja
Se popolnoma strinjam! Sem ze na nekem drugem postu napisala,da sem kupila necakinji obleko in vso ostalo "kramo" za 100 evrov!Ko pa sem videla video,sem neskromno ugotovila, da ni bila nic slabsa kot tiste,ki so mastno placale stiliste...nasprotno! Na vprasanje,kje je dobila tako lepo obleko,je odgovorila da ji jo je podarila teta in da ne ve,koliko je stala.Ampak je bila gotova zelo draga, je bil odgovor, se vidi! Komentar pac tu ni potreben! Mladi so lepi ze zato ker so mladi,pa jim vcasih ne dovolimo, da bi bili to kar so. Nekako se ne morem znebiti obcutka, da se ( malo ) pretirava!Pa brez zamere in lp lucka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti