Cena večerje na maturantskem plesu...in vse ostalo

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

23. jan 2008 12:53

Ja itak, da bomo zmogli. Saj tema nti ni bila odprta zato, ker bi hotela povedat, da je to too much in ne bomo zmogli. Je pa to dejansko velik strošek in marsikatero familijo dobesedno "sezuje".

No pa saj sem potem, ko sem tudi sama videla ponudbo za maturantske plese, videla, da so v bistvu na razpolago dvakrat po trije različni meniji v razponu od 29€ pa do 41€ in v tej ceni je vključena hrana, osnovna dekoracija na mizah in pa spominski CD s fotografijami in DVD.

Posebej pa je potrebno plačati varnostnike, obveznosti do SAZASA, ki izhajajo iz storitev nastopajočega ansambla, kavcijo za poravnavo morebitne nastale materialne škode in sami morajo angažirati osebo, ki bo skrbela za garderobo.

Hec je v tem, da je v tem kraju to edini ponudnik, ki zmore  sprejeti tako veliko število udeležencev in poskrbeti za njihovo zabavo.

Ker se sama ne udeležujem s kakim posebnim veseljem velikih prireditev, komaj čakam, da bo zadeva za nami, vsekakor pa želim, da bi sinu dogodek ostal v lepem spominu.

Sem pa bila že mal slabe volje, saj si je njegova sošolka rezervirala v izposojevalnici obleko v oranžni barvi(odtenkov oranžne barve je mali milijon) in rekla soplesalcu - ti si nabavi obleko v rjavi barvi, nimaš kaj falit

 - in to mojemu temnolasemu dečku z modrimi očmi -to je zadnja barva, ki bi mu pasala.

No saj nisem bila jezna, ampak tako na pamet bo res težko vsaj za silo uskladiti barve - je rekel, da če drugače ne bo šlo, si bo pa omislil oranžne leče

 

Zdaj pa že mal nakladam in zato bom takoj prenehala

 

 

Želim vam en res lep, sončen dan

rrr

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

23. jan 2008 12:55

Vendelina - a ti ne bi naredila kakšen odstavek, bi se tvoje pisanje lažje prečekiralo. stara

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

23. jan 2008 12:59

Ni nujno, da more bit ravno v rjavi barvi. Lahko je v temno modri tud. Daj nehaj, jaz pa svojemu plesalcu nisem nikoli rekla, kakšno obleko mora imet. No, to z barvo obleke je samo moje mnenje. Samo meni je rjava obleka,...ne preveč lepa no. Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. jan 2008 13:00

Vendelina jr. je napisal/a:
Ne, nimam bloga. Tudi ni v planu. A ni že tule čisto zadosti? Vendelina jr.
Ja je dosti... Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. jan 2008 13:07

Stara, vzeto na znanje. Se mi večkrat zapišejo malo preobilni odstavki. Začetnica, daj čekiraj nasvet od mamamie (drugega) v zvezi s pirejem, okej? Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. jan 2008 13:12

Tudi pr men vzeto na znanje. Ne bit huda, saj te mamo rade! Začetnica

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

23. jan 2008 13:23

Jelenčkova saj meni tudi ni všeč rjava obleka, sploh pa ne na mojemu otroku. rrr

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

23. jan 2008 13:29

Daj, kupi mu obleko kot on sam hoče, samo kravato naj ima bolj oranžno. Saj to paše skupaj, ne? Modra in oranžna. No, vsaj meni. Ali pa črna obleka. Moj plesalec je bil oblečen tudi po svoje, pa sva bila usklajena. Imela sem pa svetlo modro obleko. Jelenckova

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. jan 2008 14:07

Zakaj pa bi sploh imel kravato? Naj si da pod obleko oranžno majico, pod suknjič z ruskim ovratnikom se dobro poda.  Razen če je res fant, ki mu pristoji kravata in bi jo na vsak način rad imel. Naš sin je namreč odplesal  maturantskega brez kravate, pod obleko je imel majico z okroglim izrezom, in se je temu priemrno tudi dobro in sproščeno počutil. Naj fant sam pove, kaj bi rad, navsezadnje je to njegov dogodek, mi smo le spremljevalci (no0, malo se že lahko vtikamo, to je tudi res, ampak glavnina odločitve je otrokova).

Mamamia

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

23. jan 2008 17:37

Zakaj bi se moral usklajevati s soplesalko!? Mal so zafnane te punce al ne? Jaz sem bla na maturancu v črni obleki, moj soplesalec v ogabni vijolčasti, in še druga soplesalka (ker je blo premalo fantov) v svetlo modri obleki, ki je bila kot poročna in na sploh čist mim....pa ko zdaj gledam slike za nazaj se spomnim samo kako dober žur je bil in kako fajn smo se meli... Pa bilo je precej bolj poceni, kake 3 jurje na osebo,ampak tega je že 10 let... saš

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti