Navodila za ročno pletenje v slovenskem jeziku

NADJEŽDA  

član od: 30.10.2006

sporočila: 1

tema odprta - 22. jan 2008 15:41 | ogledi: 6.902 | odgovori: 1

Po dolgih letih sem spet potegnila iz naftalina volno z željo, da bi si spletla jopico. Med revijami sem dobila eno nemško in se zagledala v lep model. Pa kaj, ko si s shemo nisem spomagati, ker ne poznam znakov, še manj pa jezika. Tako sem spet na trdnih domačih tleh. Naprošam pridne obiskovalke te strani za pomoč. Ali ima katera natančna navodila v našem jeziku, da spet obudim znanje izpred 30 let. Zelo bom hvaležna in si tako zapolnila čas, ko vstopam med upokojence. Pozdravljeni!

Nadježda.

NADJEŽDA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. jan 2008 16:33

To je tako, kot voziti kolo. Ko se enkrat naučiš, se ne da pozabiti. V ali U - to je desna _ ali - je leva / je popletenje dveh petelj v desno je popletanje dveh petelj v levo ali pa je to označeno s črnim trikotnikom (kvadart na pol po diagonali) in po smeri diagonale vidiš ali se to dogaja v levo ali desno Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti