Dopust na hrvaškem

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

12. maj 2012 23:31

Pozdravljeni,

da se še jaz prilepim na najustreznejšo najdeno temo.

Imam problemčič. Po šestih letih se je polovica družine odločila menjati lokacijo, s katero smo bili res zadovoljni. Šest let smo hodili na Hvar, v miren zalivček, apartma takorekoč na plaži, primerno za otroke, gostoljuben lastnik...  Sedaj ko iščem kaj podobnega pa kot da je to edini takšen kraj pod soncem :( Ali ve kdo za kakšno namestitev na hrvaški obali (Istra, Kvarner, S ali Srednja Dalmacija) primerno za 5-člansko družino z enoletnim nadobudnežem. Preferiramo manjše, zasebne plaže.

Hvala za razkritje kakšne majhne skrivnosti;) Z veseljem menjam.

 

tabina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. maj 2012 7:37

Takih  namestitev kot solate. ZS

Vendelina jr.

mapi  

član od: 7.5.2007

sporočila: 16

14. maj 2012 22:10

Syu našla na Ugljanu. res pa je treba kar malo skakati po internetu.  Važno, da se najde. 

lepo dopustvanje želim!

mapi

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

15. maj 2012 9:12

Ali je kdo bival v hotelu Laguna park Poreč? Kako ste bili zadovoljni s storitvami in plažo? Priporočate družini z 2 otrokoma?Hvala.

eta

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

15. maj 2012 21:24

Res ni nihče bival v tem hotelu? Zanima me predvsem plaža- otroci...prosim

eta

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

16. maj 2012 9:04

Mi smo bili pred leti, je bilo zelo zelo lepo in prijetno.

 

Pozdravček!

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

16. maj 2012 22:01

Vsekakor morje v tistem delu, pa gor naprej proti Materadi, ni ravno nekaj, kar bi si jaz izbrala za počitnice. Smo se sprehodili tam med minulimi prazniki in nekako nismo imeli gušta niti rok namočit. Skratka, morje je "čisto", kot je bilo pred 25 leti in drugače tudi ne more biti v bližini tako velikega mesta. Če pa te zanima plaža pri hotelu: betonirana in urejena, poleti najbrž zasedena s tistimi plačljivimi ležalniki. Bazeni so za velike in majhne, igrala ravno tako in najbrž imajo tudi animacije za otroke, kot je zdaj moderno. Če boš v brskalnik vtipkala ime hotela, si lahko ogledaš tudi fotogalerijo.

Ognjič

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

16. maj 2012 22:10

Dragička in Ognjič, hvala za odgovor. Težko se odločam, ker glede na videne fotografije na internetu, nimam pravega občutka glede plaže- videti je samo betonirana, jaz pa bi potrebovala plažo primerno tudi otroku neplavalcu, oz. začetniku. Mislim, da bom kar ostala pri Biogradu

eta

ecan  

član od: 17.5.2012

sporočila: 1

17. maj 2012 11:19

Tabina, prosim za naslov kje je ta zalivček na Hvaru, mi smo prav tako petčlanska družina in bi nam kakšen kontakt prav prišel.Če nočeš javno objaviti, sporoči pa ti napišem privat mejl

 

Ecan

ecan

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

17. maj 2012 19:28

Priporočam, preživela nepozabne počitnice, skoraj robinzonske.

apartmaji Mateo, uvala Skozanje, Gdinj, otok Hvar

syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti