Vikend v londonu

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

29. jan 2008 0:21

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g186338-oa20-London_En Na tem linku (če sem ga prav kopirala) se da najti mnogo koristnih informacij o hotelih. Še dobro, da sem si ogledala mnenja o hotelu, preden sem potovala v London (pred 14 dnevi), saj sem tako vedela, kako bo. In ne samo mnenja, tudi fotke gostov in informacije o oddaljenosti podzemne, pa še kaj zanimivega se da najti. Kar pa se tiče "glasnosti" ponoči - rešitev so čepki za ušesa. pozdrav libra

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. feb 2008 13:27

No, lep pozdrav iz Londona!

 

Sploh ni tak bav bav... Meni je celo zeloooo vsec tukaj.

 

Vse znamenitosti sem pogledala vceraj, sama, z zemljevidom v rokah. Nobenega problema. Je res, da v galerije nisem hodila, ker vzamejo ogromno casa, grem danes se kam pokukat. Zvecer grem v movie theathre, na mjuzikl Chicago, ne morem, da ne bi sla, ce sem ze tukaj...

Podzemne povezave so dokaj v redu, nobene bojazni ni, da bi kdo kradel. Vsaj jaz nisem dobila takega obcutka, pa imam torbo cez ramo in pazim na svoje stvari.

Hostel sem vzela kar v centru mesta, pa imam par sto metrov do Soha, Kitajske cetrti... Convent gardna...

Ker sem sicer vsak dan v visokih petah, sme tukaj cisto adijo v nizkih pohodnih cevljih. Sem ugotovila, da bi lazje hodila v salonarjih, kot v tem, kar imam obuto. Smola pac.

 

 

Vsem ki nameravate sem, toplo priporocam. Jaz potiho ze planiram naslednji obisk...

 

 

lidka

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

7. feb 2008 14:30

lidka :) koliko si pa hotel placala in kateri sploh je to? ce ni nobena skrivnost? s fantom sva prelozila pot na maj, ker se mal bojim da ne bo lepo vreme...ne vem zakaj ampak imam tak feeling...:P in pa tudi zato ker zacnemo s predavanji takoj po izpitih, jaz butec pa sem mislila/upala da bom imela se kak dan fraj ;P zato me zdaj zanima se kak hotel, mogoce bova se kaj cenejsega nasla ;) no lep pozdrav in veliko lepih trenutkov v Londonu zelim! ycrna

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

7. feb 2008 14:37

ycrna je napisal/a:
lidka :) s fantom sva prelozila pot na maj, ker se mal bojim da ne bo lepo vreme...ne vem zakaj ampak imam tak feeling...:P
V Londonu ponavadi, tako ali tako, ni lepo vreme. Zato se nikar ne sekiraj. Mimogrede, bila sem dvakrat po en teden in je obakrat sijalo sonce K

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

8. feb 2008 22:26

Vreme je bilo lepo, nič dežja, precej toplo, je pa pihalo en dan, uh... Sem bila vesela, da sem oblekla svoj plašček do kolen, he, he... Pa tudi če bi padalo, se ne bi sekirala. Verjamem pa, da je bolj luštno, ko je malce bolj toplo.

 

Tudi sem se navadila gledat na prehodih za pešce na tla, kje piše, kam pogledat za prihajajoča vozila.

Nastanjena sem bila v Picadilly backpackers hostelu, ki je v centru, 50 m. od Picadilly Circusa... In to ni hotel, da ne bo pomote. Meni je bilo zadovoljivo, čisto, prijazni in ustrežljivi. Brez vsake galame ponoči. Bp, bi se reklo. Je pa res, da sva vzela zasebno sobo.

 

Danes zjutraj sva lepo ob 6:45 prehodila pot do Victoria station, s kufrom na koleščkih, ravno tako brez komplikacij. Naslednjič, ko grem v London, pa vzamem visoke pete s sabo, ker je povsod lepo urejeno za hodit, se pravi lep asfalt, brez kakih lukenj, granitnih kock... Ker imam take bolečine na goleni od narta do kolena, da me bo konec. (res nisem za v nizke čevlje, vem...).

 

Me je pa London kot tak čisto začaral, res... Sem si ga vedno pradstavljala večjega, glomaznega, je pa prav fin, domač, prijazen...

 

Covent Garden je bil zame pravi balzam. Kupila sem tole in sem čisto trapasta... www.macandpop.com/wraps.html

 

In punce, prišparajte tistih 50-100 evrov za obisk kakega mjuzikla. Jaz sem včeraj gledala in nisem mogla verjet!!! Danes se mi že film vrti doma...

 

Ycrna, če še kaj rabiš, pa vprašaj na ZS, ti bom z veseljem odgovorila.

lidka

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 08. feb 2008 22:30:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti