Vikend v londonu

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

21. jan 2008 17:07

Začimbe, ki se pri nas ne dobijo. Knjige, ki jih pri nas ni. Predvsem kuharske in filozofske. Drugače pa imaš non stop kakšne ponudbe, pa akcije, pa itd. Pa raj za čevlje, če jih imaš rada. fresh

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

21. jan 2008 17:17

uuuuuuuuh že vidim da ne bom šla nič v ljubljano pa v udine in trst v shopping...bom kar na stran dajala za čevlčke in kako lepo majčko pa hlače:))) meni gre najbolj na živce ko smo tukaj v kopru vsi ko ovce...vsi isto oblečeni...zato si bom pa gor kej takega kupla ko ne bo mel tukaj noben uuu začimbe pa kej za kuhinjo si bom pa siguuuurno kupila! kaj zanimivega za peko juhuhu...pa kako knjigico kuharsko ;) ycrna Sporočilo je spremenil(a) ycrna dne 21. jan 2008 17:18:18

tasyka  

član od: 16.4.2005

sporočila: 120

21. jan 2008 17:37

Priporočam Primarkt (trgovina z oblačili) na Oxford streetu. Je pa ena prvih trgovin ko izstopiš iz podzemne, mislim da na Oxford Circus postaji (na drugi strani ceste). S prijateljico sva šli septembra prejšnje leto in nisva mogli verjeti kako smešno nizke cene so bile (pa ni bilo razprodaj). Trgovina je ogromna, imajo kar 48 blagajn, če se prav spomnim... Pa vedno so polne. Skratka za 40 funtov sem dobila maxi vrečko oblačil, od spodnjega perila, puloverjev, kratkih majčk, štumfkov itd. Skratka oooogromno stvari. Če dam primer, lep pulover, mislim da iz bombaža je bil (po naše) tam okoli 8 EUR, spodnje hlačke po 3 EUR (perilo takšno kot v H&M). No, potem sva prehodilil cel Oxford street in se vrnili v Primarkt in kupili še več (drugje je vse neprimerno dražje!). Skratka stvari so poceni in kakovostne, niso "cunje". To zelo priporočam. Drugače imaš pa luštne stari tudi v Covent Garden, podobno kot Camden town, samo se mi zdi da manj kiča. Mela se boš pa noro dobro, sem ti kar malo fouš, takoj bi šla še enkrat. Lp, Tjaša

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

21. jan 2008 19:54

Tjasa saj ni treba bit fous...za tako smesno nizko ceno 150€ za 5 dni (hotel+letalo) si lahko marsikdo privosci takle "sprehod" po londonu ;) ce ne drugo das 15€ na mesec na stran (50cent na dan...ene kavice ne spijes pa je)...pa si v enem letu brzkone v londonu ;P ycrna

*T*A*N*J*A*  

član od: 27.11.2007

sporočila: 30

21. jan 2008 20:07

V Londonu sem bila konec septembra. 50 km iz mesta ni nič kej takega, tudi jst sem stanovala tam, v hotelu z ang. zajtrkom za 3 osebe 33 funtov. Zelo poceni. Mi smo organizirali sami, kajti moj sosed je bil v Angliji že 7x. Ker mi trenutno primanjkuje časa, če bi rada mogoče slike hotela ali karkoli mi piši na miklic.tanja@gmail.com, si bom vzela čas. Karte za prevoz pa ti priporočam celodnevne, ki stanejo 6 funtov, velja za avtobus, nadzemna,podzemna vse. To ti je najbolj ugodno. Glede na to da gresta samo vikend, bo že to dosti, da se tudi kakšn krog peljeta z avtobusi in samo opazujeta, ker 3 dni je malo časa, verjemi meni. Mi se definitivno vračamo... Lp *T*A*N*J*A*

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

21. jan 2008 20:30

T*A*N*J*A kot sem že napisala, sva se odločila da greva za 5 dni :) našla sem hotel za 154€...za 4 noči za 2 osebi...meni se ne zdi drago, pa še internet imam v sobi...katerega potrebuje fant vsaj zjutraj in zvečer ker ima tako delo in mora pregledat strežnike, naročila..itd. na njegovi firmi...tako da sem res zadovoljna, sicer bom v hotel še klicala da bom sigurna da imajo internet...ne vem zakaj ampak sem še vedno zelo skeptična na online bookinge...kot pravi pesem od faraonov...tina ne verjameeee...niti lastnim očeemm ycrna

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

21. jan 2008 23:11

Tudi jaz (oz. moj stric...sem se "prštulla" zravn) organiziram izlet v Anglijo. Šli naj bi 21./22. avgusta ..in sicer z letalom v London, na vlak v Machester, tam 2-3 dni (stric igra :P) in spet na vlak v London (3 dni verjetno). No..in sem začela malo gledat po internetu. Glede Londona & dejavnosti v njem verjetno ne bo velikih problemov (bo še premalo časa), glede Manchestra je pa mal probleb. Sicer sem že malo brskala..ampak ne vem kaj bi se splačalo iti gledat/delat. Ima kdo kakšno idejo ali nasvet? fleur

tasyka  

član od: 16.4.2005

sporočila: 120

22. jan 2008 15:33

To je pa res poceni. Problem je samo, da potem tam toliko več zapraviš , vsaj jaz sem. Pa vidiš to pa ono pa kar gre denar. Samo je pa definitivno vredno. Se bom zagotovo vrnila samo ne še tako zgodaj ko so spomini še tako sveži. Je pa prav, da sta se odločila za pet dni, ker tri dni je res malo pa še v Anglijo prideš zvečer in odideš zjutraj, s čimer zgubiš že dva dni. Lp, Tjaša

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

28. jan 2008 18:13

Trenutno malo gledam ocene in komentarje gostov v različnih hostlih. Imate kakšne izkušnje s tem? Se je res najbolje izogibati tistim hostlom, ki so slabše ocenjeni (a tudi cenejši)? Kako pa je glede "glasnosti" ponoči? fleur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti