Počitnice 2008-kampi

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

tema odprta - 17. jan 2008 22:02 | ogledi: 5.861 | odgovori: 47

pozdravljeni.

Mogoče se vam bo zdelo nekoliko prezgodaj, pa vseeno se obračam na vas. Z možem sva počasi začela razmišljati kam letos na morje, namreč sedaj sva 5 let hodila kampirat v Straško na Pagu, sedaj pa razmišljava o kakšni spremembi, ampak nekako nimava nobenih informacij kako je v drugih kampih.

Nekako sem zasledila, da je dokaj poceni na otoku Ugljan, pa me zanima ali je kdo bil tam, ter kako je......oziroma vaši odtisi.

tudi druge destinacije pridejo prav, saj sva šele na začetku iskanja.

Prosim vse tiste, ki kampirate povejte svoje mnenje o kampih, da se bova lažje odločila.

lep pozdrav

brkn83

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

17. jan 2008 22:33

Mi smo bili na Ugljanu,v Kukljici. Vendar ne v kampu. Drugače so ti otoki Ugljan, Pašman, Dugi otok bolj mirni. Nam to ustreza, da ni nobene gužve. Na plaži si kar sam. Mesto brez štantov, ena štarcuna, 2 gostilni , slaščičarna pa konc. Če se ti gre za žur - ga tu ni. Razen v lastni režiji Mi bomo še šli, verjetno še letos. gaja 1

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

18. jan 2008 7:25

Ker sem se peljala samo mimo Ugljana, Pašmana in Dugega otoka in sem videla otoka z morske strani, ti lahko zagotovim, da je tam zelo lepo. Či bi šla še kdaj na jadranje, grem sigurno tja. Sicer so pa imeli znanci ravno na Ugljanu probleme z neprijaznostjo domačinov, oz. ljudi pri katerih so rezervirali app preko interneta. Pač, obljube so eno, resnica pa drugo.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jan 2008 7:25

Od Pakoštan naprej je en kamp (se trenutno ne spomnim imena), ki se poteguje za 5 zvezdic. Ima krasen zalivček, sanitarije take, da jih mi doma nimamo (no da ne pretiravam-je res lepo, urejeno, skoz čistijo in filajo wc papir ipd.)! Če te zanima bom povprašala o podatkih-sama sem bila tam samo na enodnevnem obisku. Začetnica

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

18. jan 2008 8:59

začetnica, ja res bi te prosila za te podatke, če majo mogoče kakšno spletno stran, ali pa je kje kaj slik, bi mi zagovoto prav prišlo. lep dan vsem skupaj. brkn83

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

18. jan 2008 9:16

Brkin83. Začetnica ima najbrž v mislih avtokamp Kozarica. Mi smo hodili v Straško 4 leta zapored in nam je bilo res dobro. Potem smo rekli, da bomo pogledali še drugod. Naslednje leto smo bili v avtokampu Kozarica zelo zadovoljni. Kamp lepo urejen, WC čisti plaža super, blizu (-500m-) mesto Pakoštane. Je pa kamp bolj majhen in predvsem primeren za družine. Lani smo pa bili v avtokampu pri Biogradu na moru (Solaris se mi zdi) in letos gremo spet tja. Zelo lepo urejen, dogaja se veliko, barčki na plaži, diskoteka, odbojka na mivki..... do mesta je 15 minut hoje ob obali. V mestu se pa itak dogaja veliko (podobno kot Novalja) Če bi znala slikco prilepit bi jo, pa ne znam Hema

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

18. jan 2008 9:17

Vidim da me je Začetnica prehitela in da to ni ta kamp katerega sem mislila...

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jan 2008 9:37

Vidiš kako sem ekspresna! Kozarico pa poznam, no sem slišala zanjo. Skratka mi smo bili potem en kamp pred Kozarico (če gledaš smer Biograd-Pakoštane) oz. ni bil kamp ampak take slamnate hiške. Ta oaza pa je v Dragah in je od Pakoštan še naprej. Saj pravim lani sem bila tam en dan, ker smo čakali na naše slamnate hiške in mi je bilo všeč, naši prijatelji so bili pa ful zadovoljni. Začetnica

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

18. jan 2008 9:50

Kamp Kozarica je zraven "slamnatih hišk". Mi smo bili lani v Kozarici. Kot je že Hema napisala je kamp zelo urejen (je v slovenski lasti-Adria NM). Edini problem je bil za tiste, ki so imeli prikolice oz. šotore postavljene na robu kampa, ob nočnem lokalu, ker so vrteli glasbo do zgodnji jutranjih ur. Na drugi strani kampa se glasba ni slišala. Če je še kako vprašanje-piši! Mene pa zanima če je kdo bil v kampu Adriatic Primošten. Upam, da lani ni pogorel. LP K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 18. jan 2008 09:51:33

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

18. jan 2008 9:52

Ugljan je lep otok, vendar za zabave željne premiren. V bistvu se nič ne dogaja. Tam je res dopust - dopust. Razen če je prava ( zabave željna) družba. Ampak vseeno. Tam je krasno! Nam tam ustreza. lp rolada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti