Počitnice 2008-kampi

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

20. jan 2008 18:39

Zoha, če pogledaš tukaj:

http://www.turno.hr/karta.html

 

vidiš, da so, če gledaš na karti kampa ene hišice dosti blizu morja, vsaj tiste, ki so desno od stranskega  vhoda  - to je tam, kjer se kamp  konča. Tiste, ki so levo od vhoda, pa so v več vrstah in po mojem niti nimajo pogleda na morje, razen tistih v prvi vrsti. Če se ne motim, so vse na soncu in nimajo nobene naravne sence, imajo  pa vse klime. Če te ne bi bilo, bi se verjetno not segrelo  na uhuhu  stopinj, ker so to    pločevinasti kontejnerji s streho.So  dragi, je pa morje res blizu glede na Novaljo, kjer se moraš skoraj povsod vozit.

Lijana

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1565

22. jan 2008 16:13

Kako se pride najlažje in najhitreje do Ugljena? Ali obstaja kakšna bližnjica, npr. trajekt iz Reke?

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

23. jan 2008 14:45

Poglej pri Jadroliniji. balonka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

23. jan 2008 14:49

rdkapica je napisal/a:
Kako se pride najlažje in najhitreje do Ugljena? Ali obstaja kakšna bližnjica, npr. trajekt iz Reke?

Iz Zadra prideš najhitreje na Ugljan. 

Ognjič

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. jan 2008 14:54

lovebeyba je napisal/a:
mi smo pa na Pašmanu v Neviđanih bili v privatnem apartmaju pa smo imeli 5 metrov do morja ter zasebno plažo. lovebeyba
Prosim ne mi zamerit ampak Neviđane so pa men tako zapačen kraj. Ne me narobe razumet ne dobesedno zapačen ampak niti neke poštene trgovine ni na Pašmanu sploh ne da bi bila v Neviđanah, vse je nekam porušeno staro kot Pohorje, skratka za moje oko niti malo privlačno. Začetnica

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

4. jun 2008 23:48

na Ugljan prideš s trajektom iz Zadra v Preko. Ugljan je lep otok, precej miren. Plaž je več vrst, za vsakega nekaj. Ugljan je povezan s Pašmanom, z mostom. Lahko greš tudi iz Biograda na Pašman, tam je krajša linija s trajektom. Potem pa se pelješ čez Pašman na Ugljan. baška

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

5. jun 2008 8:23

Kaj pa naturistični kamp Sončni gaj v Termah Banovci? Je kdo že tam letoval? Malo se poigravamo z mislijo, da bi kupili prikolico, pa smo zasledili ta kamp. Meni je bil je ta del Slovenije vedno zelo privlačen, pa tudi cene se mi zdijo precej ugodne, saj imajo akcijo, da 1 teden stane 227€. http://www.terme-banovci.si/terme.php?p=30232 katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti