Počitnice 2008-kampi

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

19. jan 2008 19:28

Joj upam nisem preveč nasraman če na tuji temi nekaj vprašam.Ko se ravno pogovarjate o kampih,bi rada vprašala če je že katera letovala v Relaxovih hiškah v avtokampu Straško? ZOHA

neznan uporabnik

19. jan 2008 20:27

mi smo pa na Pašmanu v Neviđanih bili v privatnem apartmaju pa smo imeli 5 metrov do morja ter zasebno plažo. lovebeyba

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

20. jan 2008 7:17

Če imata voljo in denar in sta pripravljena malo drugače (v smislu nekja drugega kot Hrvaška) potem pojdita kamirat na otok Korzika (Francija).... na vsake 4 dni se prestavita v drug kamp in sta cca 12 dni tam... res super pa še lepo je tam ... res se splača ! Lp,Tatjana

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

20. jan 2008 9:22

midva sva bila v črni gori in priporočam! cene kampov so cca 6€ naprej na dan in se bolj splača vzet apartma oz. sobo ,ker pride ceneje. je pa res, da pa je vožnja dolga, ampak res priporočam,ker so ljudlje blazno prijazni, ceneje kot na hrvaškem, v glavnem super je bilo. tanjaj

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

20. jan 2008 9:39

ZOHA, te hiške v Straškem so čudovite, ob morju so vse in resnično lepo urejene, s klimo in da ne govorim še kaj z vsem zraven, res so čudovite-edino kar je tukaj vprašanje je cena (vsaj lani so bile dokaj drage). Priporočam, pa da preveriš kje ima Relax svoje hiške, ker namreč nekatere pa so tudi kar dost oddaljene od plaže, no kaj je dosti je spet relevantno, kajti pri meni je pomembno, da ko pogledam, zjutraj ven da vidim morje in da sem takoj na plaži. brkn83

Yolanda  

član od: 24.2.2006

sporočila: 14

20. jan 2008 9:49

[citat=--ZOHA--]Joj upam nisem preveč nasraman če na tuji temi nekaj vprašam.Ko se ravno pogovarjate o kampih,bi rada vprašala če je že katera letovala v Relaxovih hiškah v avtokampu Straško? ZOHA[Lani smo enkrat prespali v enakih hiškah v kampu Šimuni na Pagu, kjer imamo že nekaj let pavšal, so lepo urejene in opremljene. Ceno so pa v sezoni zelo zasoljene, zato preveri ceno še direktno v kampu, je malo ceneje. /citat] Yolanda

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

20. jan 2008 9:50

tanjaj je napisal/a:
midva sva bila v črni gori in priporočam! cene kampov so cca 6€ naprej na dan in se bolj splača vzet apartma oz. sobo ,ker pride ceneje. je pa res, da pa je vožnja dolga, ampak res priporočam,ker so ljudlje blazno prijazni, ceneje kot na hrvaškem, v glavnem super je bilo. tanjaj
Midva sva pa lani imela namen nekaj dni preživeti v Črni gori, pa sva se obrnila še preden sva prvič našla prenočišče. Prevozila sva skoraj celo Črno goro (obalo), pa naju ni prav nič pritegnila. Izven turističnih krajev svinjarija, plaže nabito polne. Nama tam sploh ni "dišalo" po morju. Nekaj dni po tem, ko sva prišla z morja, sem v Delu prebrala članek o Črni gori in sicer je pisalo, da nemške agencije na veliko odpovedujejo letovanje v Črni gori zaradi gužve, svinjarije in draginje. Tega zadnjega sicer niti nisva uspela preveriti, ker nama je bilo že prvo dvoje dovolj. Mogoče, če poznaš kakšne skrite kotičke, ali pa pred in po sezoni, ali pa res za tiste, ki jim odgovarja praženje na soncu nekaj časa z ene strani, potem pa z druge, pa vsi naenkrat se morajo obrniti, ker sicer ni dovolj prostora. Nena

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

20. jan 2008 16:05

ZOHA, te hiške v Straškem so čudovite, ob morju so vse in resnično lepo urejene, s klimo in da ne govorim še kaj z vsem zraven, res so čudovite-edino kar je tukaj vprašanje je cena (vsaj lani so bile dokaj drage). že imamo rezervirano hiško ker smo dobili 20% popusta.Mislil da imamo hiško št. 4.A mogoče veš,a je to blizu obale ali malo dlje.Sem tudi jaz slišala da so nekatere kar precej vstran. ZOHA

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

20. jan 2008 16:48

Nekaj dni po tem, ko sva prišla z morja, sem v Delu prebrala članek o Črni gori in sicer je pisalo, da nemške agencije na veliko odpovedujejo letovanje v Črni gori zaradi gužve, svinjarije in draginje. Tega zadnjega sicer niti nisva uspela preveriti, ker nama je bilo že prvo dvoje dovolj. ja, moram rečt, kar se tiče tega, ker sem prvič potovala v črno goro, sem bila zelo presenečena kar se umazanije tiče in gužve, ampak sva našla tudi luštne prostore za kopat in veliko za ogledat, se vidi da je čisto drug svet, ampak meni pretehta to, da so ljudje tako prijazni, jaz sem bila zelo presenečena glede njihovega gostoljubja in se bova še vrnila. tanjaj

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

20. jan 2008 18:30

mi smo bili lansko leto na Ugljanu ( Kukljica), privat apartman.narava je krasna,plaže so uredu,pa še odprto morje. usako leto gremo drugam, preko spleta dobim apartman, še nismo doživeli neljubih dogotkov,če si ti uredu so tudi domači fajn.bili smo na Hvaru, Krku, Lošinju, Petrčani(Zadar),Ugljan, Pag, Rab letos pa imamo že rezervirano Primošten, za štirinajest dni.smo pa doživeli da so gostje zraven nas delali probleme.nam je važno to, ko pridemo na cilj da se javimo domačim, in izklopimo mobitele, ure damo stran gazdi naročimo da nas spomne gdaj moramo domov in naredimo ODKLOP čas se ustavi pa lepo dopustujte kjer koli boste....... yoli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti