Velenjčanke - srečanje

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

23. jan 2008 19:35

Joj punce , dejte prnest fotoaparat ..... moj trenutno neki štrajka, ds se mal pofotkamo čauči maserka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

24. jan 2008 13:58

Hojla! Pa dobr no,kje pa kdaj pa mate to srečanje! Se opravičujem,ampak komp je bil v okvari in smo pred eno uro priklopili novga! Bi pa prišla še jaz vas mal pogledat,če lohk! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

24. jan 2008 16:19

Aha,ja hvala Rimljanka! Pa sej ni čudno,da mi takole uidejo stvari,ko pa ne vem,kje naj začnem,ko sem morala biti celo večnost brez kulinarike in bi rada vse naenkrat pregledala! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

25. jan 2008 23:24

No, jaz sem že doma.......saj ste verjetno tudi ostale, samo jaz sem pohitela za računalnik, da se vsem zahvalim za zelo prijeten večer. Me veseli, da so vsi ti nicki dobili tudi svoje obraze............. Vse ste bile zelo fina družba in se veselim ponovnega srečanja............... pa, dekleta, ne čakajmo predolgo........................... ......................maserka, pa sem spravila temo spet malo višje, da bodo videli, da se tudi na Štajerskem nekaj dogaja. katjushka

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

26. jan 2008 0:12

Lep pozdrav tudi iz moje strani, tudi meni je prehitro minilo. Vesela sem da sedaj vem kera kam spada, da se ko se na cesti srečamo tudi pozdravimo - mogoče sem dobila celo novo frizerko V bližnji prihodnosti moramo to vsekakor ponovit,da ponovno užgemo kakšno temo .... smo se z rdečo kapico in blažko še odpravile na en in ugotovile, da je blo luštno. V kratkem pa sledijo tudi slikce - lipa1 in hruškabanana ... sej se ne motim, a ne? Katjushka ... prav imaš, naj vidijo da se tudi pri nas kaj fajnega dogja. maserka Sporočilo je spremenil(a) maserka dne 26. jan 2008 00:13:26

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

26. jan 2008 9:06

živjo, jaz sem za enkrat še v službi, tako da ne morem do slikic, jih bom pa poslala takoj ko bo to mogoče...:) tudi jaz sem fejst vesela, da sem vas spoznala, prav nič mi ni žal, ker ste same prijetne, fletne punce...:))) upam, da se v kratkem spet kaj vidimo. pa hvala za res prijeten večer. lep vikend. hruškabanana

atilem  

član od: 26.5.2006

sporočila: 109

26. jan 2008 9:16

Pozdrav tudi z moje strani, vidim,da ste bile že sinoči pridne in prišle do računalnika. Pri nas ni bilo šans za to. Lepo vas je bilo spoznati, zopet en nov krog prijateljic (meni do sedaj neznanih )in upam, da se vidimo tudi 10.maja na Kopitniku (ali pa že prej na kakšni kavici ) Lep sončen dan atilem

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

26. jan 2008 9:54

atilem je napisal/a:
Lepo vas je bilo spoznati, zopet en nov krog prijateljic (meni do sedaj neznanih )in upam, da se vidimo tudi 10.maja na Kopitniku (ali pa že prej na kakšni kavici ) atilem
..............enako.................kar se pa kavice tiče, pa bi mene tudi veselilo, da malce spraviva noter, kar si obljubljava sedaj že kar leto in pol.................pa nama, glede na sedežni red včeraj, spet nekako ni bilo namenjeno katjushka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

26. jan 2008 12:29

Hojla! Punce,super je bilo,kajne! Upam,da bo še kakšno takšno bližnje srečanje! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti