Potrebušina

ivo10  

član od: 15.4.2006

sporočila: 6

17. jan 2008 21:27

Kaj pa holesterol ????? ivo10

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

17. jan 2008 21:40

Kaj te preganja, mene še zaenkrat ne. lipa1

neznan uporabnik

17. jan 2008 22:30

mi temu rečemo flam,to poznajo tudi mesarji ker ga jaz vedno kuujem pod tem imenu.Pripravim filanega,po sredini ga lepo zarežem,da dobim žep.Polnim ga z krušnim,ali mesnim nadevom,oboje je izvrstno. wran

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

18. jan 2008 9:04

Koliko nasvetov , hvala vsem . To so že narezane rezine, kakšen cm debele, široke 5 cm in dolge približno 20 cm, zgledajo tako kot slanina, samo da so surove. Nikoli prej še tega nisem videla, zato nisem imela pojma kako bi se to napravilo, razen, da bi se verjetno speklo na žaru. Ker pa mi mož v tem času nikakor noče "zalaufati" žara , (pa še ljubitelj svinjine ni ), jo moram pripraviti drugače. Najverjetneje kot pečenko. Rezine bom posolila, začinila s kumino, rdečo papriko, zložila jih bom v pekač in posula še s česnom, dodala lovor in limonco. Še enkrat, hvala za pomoč . zvezdica55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti