Kaj bomo pekli in kuhali v pustnem času

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. feb 2013 14:33

pekoča paprika je napisal/a:

 

pa churrose, ki jih bom povaljala v sladkorju in cimetu



pekoča paprika

 

No, jaz prisegam na slovenske krofe, ti so vsaj vredni kalorij, medtem ko mi je za vse ostale vrste pohanega testa to nemogoče reči. 

 

Paprika, če boš delala churrote, potem zraven vsaj ponudi čokoladno omako ali pa omako iz kremnega sira. 

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

6. feb 2013 15:07

pekoča paprika je napisal/a:

jaz bom probala speči krofe po recinem receptu, krofov še nisem nikoli pekla.

pa churrose, ki jih bom povaljala v sladkorju in cimetu



pekoča paprika

 

Jaz sem jih naredila 2x, obakrat po Recinem receptu in v obeh primerih so bili BOŽANSKI!!! Tako dobrih krofov še nikoli nismo jedli. Le z oblikovanjem sem imela manjše težave.

JJ

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. feb 2013 17:20

Matr, sem mislila, kaka eksotika so ti churrosi, sem šla mal na gugl poguglat, potem sem pa videla, da so tulumbe!!!!

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. feb 2013 17:34

Elaphus, to me spominja na mojega sina, ko je bil se manjsi. Takrat so se veliko hodili v Trst, pa v Trbiz, skaratka v Italijo. Mi pa ne. Enkrat smo bili v Kranjski gori, pa smo se le odpeljali se v Trbiz. Se danes vidim ta razocarani obrazek, ko je ze v Italiji rekel, ja saj je tko kot pri nas. 

Ali pa moja sodelavka na pesem Amo sala playa( Vendy popravi napake prosim!), ko je ugotovila, da se po nase rece gremo na plazo. Ampak playa se tako nobel slisi.  Najbrz je sur la playa, pa se med petjem malo zgubijo glasovi in se slisi bolj ...ok, naj pove nasa hispanistka.

Moderator, oprosti za smetenje! 

 

 

 

 

naor

pekoča paprika  

član od: 25.7.2011

sporočila: 50

9. feb 2013 20:22

JanisJoplin je napisal/a:

 

 

Jaz sem jih naredila 2x, obakrat po Recinem receptu in v obeh primerih so bili BOŽANSKI!!! Tako dobrih krofov še nikoli nismo jedli. Le z oblikovanjem sem imela manjše težave.



JJ

 

ne najdem v bazi, ne pod churros, ne pod recepti avtorja reca

help

pekoča paprika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti