Novost: filter na kulinarika.net forumu

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

25. jan 2008 8:32

jernej je napisal/a:
Več, več. 18. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

 

Madonca, to pa je številka, da se reče. Pa taka panika je bila okoli nekulinaričnih tem.

Julija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

25. jan 2008 23:14

Jernej, se hecaš? Res samo 18???? No, smo pa ti toliko bolj zadovoljni, če ti je to kaj v olajšanje;) Da se nisi zastonj matral;) Hihi, pozitivizem, hehe, enim je všeč (te mam seveda rada;), drugim gre na živce (za te se ne sekiram preveč;)... hja, zame je bila res napisana tista pesmica od Zmelkovov, "ki se tudi ko bruha smeji";), saj se bom še kdaj oglasila na nekulinaričnih temah, hihi, samo zdaj hitreje pridem do tistega, kar me zanima, še vedno pa kdaj kliknem na "ostalo";) No, hvala še enkrat! Veri

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

26. jan 2008 9:21

Se pridružujem Veri, definitivno. Danes sem prvič, odkar uporabljam filter, filter izklopila, ker sem iskala nekaj o leg magicu, pa mi ga med iskanjem ni ponudilo, ker sem imela "blokado"...

 

Prej sem pa iz samega firbca odprla vse, kar je bilo novega, izgubila ogromno časa, se kdaj zasekirala, se pustila kdaj sprovocirati, se kdaj tudi nasmejala .

 

Meni filter zelo ustreza in z njim je dobila Kulinarika spet tisto staro pristno podobo, ki jo imam rada!

 

Jernej, številka bo sigurno še rasla, najbrž vsi tudi niso pozorni, da je filter tam in kaj omogoča...

jasna

Mali varaš  

član od: 8.1.2008

sporočila: 71

26. jan 2008 10:58

Jernej, številka bo sigurno še rasla, najbrž vsi tudi niso pozorni, da je filter tam in kaj omogoča...

jasna[/citat] V prid dviga uporabe in popularizacije filtra bi predlagal kaj inovativnega, senzacionalnega, ..., hkrati še vedno na ravni neizstopajočega, prijetnega in predvsem nič pretresljivega. Mogoče, rubrika St. Barbara srečen L Loverboy P

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti