Srečanje pod pohorjem - pležuharija

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

26. jan 2008 22:29

Opala, lisička je že doma. Glihkar sn mislila napisat, ka vam vsim želim srečno vožnjo. Fajn družba smo bli, jeli? Pa ka ste vi vidli, kaki talent sn na pležuhu, juhuhuuuu, nisn padla sploh. Lačna pa sn ko vuk, nič nije blo za jest, madonca. Ežojeve pižame pa jaz tudi nem vidla, ker jo je Ognjička pomotoma odpelala v trugi na avti. Pa saj je tak nea nuca. Hvala vsim za sproščeni večer. cmok cmok cmok tumpika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. jan 2008 22:46

Sorči, Ognička ni imela nobene truge na avti, tumpika. rimljanka - zasebno mnenje

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. jan 2008 23:19

Ja, ja,

zdej boš še trdila, da tudi opeglanih gat nisi vidla ( pa kak ti je to računalnik, tipke so čist drugačne kot pri meni ).  

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. jan 2008 23:34

ežoj, kaj nimaš v novem domu kaj drugega počet, kot na računalniku viset Pižama poštirkana stoji vrh avta (namesto zastave), ko jo boš rabil, sporoči, pa jo pripeljem .

Nena - morje: na tvojem Pohorju je bilo luškano, nekateri so ga celo mal polupčkal (cincaroši ga pa nismo, ker se nismo spravili na pležuh) .

tumpika, glej, da bodo valunge ves čas delale, da se nam ežoj ne prehladi. 

Ko bi vi vsi vedli, kako dobre krofke je ati zlati spekel in prinesel , bi tudi prišli na Pohorje.

Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. jan 2008 10:52

Pšššššt, ežoj še spi! tumpika

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

27. jan 2008 11:42

Vsem udeležencem srečanja hvala za udeležbo. Preživeli smo zares prijeten popoldan in večer in se dobro načvekali, pa tudi z pležuhom smo neka fur naredili. Tumpika ežoju zaželi lep dan ko se zbudi. Malo bi še pisal, pa me že piskri kličejo. Lep pozdrav vam pošiljata tudi Olivera in Urban. ati zlati

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

27. jan 2008 12:54

Dober den vsen skuper! Gren ti ja glejat vütro če sen kakšje novosti zamidila, te pa poslüšam ka je naš ežoj še kar v špampeti i da je ono pižamo speglano na rob pustia v avti. No, kak je videti še tote norije nede kunec – gremo v drügi krog mehiške nadaljevanke s Tumpiko in ežojem v glavni vlogi. Boga pižama – kunčala je tan ge pač je, sirota je celi cejt u v avti visela, sama osamljena in na konci pozabljena. Droga moja, lepo se mejta, bodita srečna, jas bon na vejino zdrovje spila eno kupico šmarnice. Ati zlati in vsi udeleženci - pležuhari! Srčna hvala za lepo preživeto popoldne v vaši prijetni družbi. Pozdrav vsem!

mali mož  

član od: 28.1.2007

sporočila: 2

27. jan 2008 19:43

A fotk pa ne bo mali mož

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. jan 2008 20:26

Ti, mali mož ( dobrodošel na kulinariko ), prijavil bi se dva dni prej in bi lahko prišel in si vse prisotne v živo spoznal, pa ti ne bi bilo treba spraševat po fotkah ( matr, mi ta tipkovnica nagaja ). ežoj

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

27. jan 2008 20:30

Ja, tale mali moz pa zelooooo sumljivo deluje, pa ne vem, ce samo meni... Sem vesela, da ste se imeli lepo! LP Jerneja USA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti