Srečanje pod pohorjem - pležuharija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jan 2008 16:37

Če jutri nekaj odpovemo, potem sem jaz 26. januarja v Areni z vami. Se sprehodim, jasno, potem pa bomo videli...

Za free drink pa ni problema, vina za sto ljudi sicer res nimam doma, ampak kombinacija pivo, vino, žganje in čaj bi pa zneslo. Samo malo zeblo bi nekatere, ker od stotih bi jih nekaj moralo ždeti naterasi...kadilcina primer, hehe...

 

Se vidimo v soboto, ker mi nekaj pravi, da bo predvideni sobotni dogodek prestavljen.

 

Mamamia

 

mamamia

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

17. jan 2008 17:43

A ni čudno......... tukaj samo vsi pridejo povedat, da jih ne bo. Se mi zdi, da bi Ati zlati rajši videl, da bi kdo prišel povedat, da pride..... Torej; jaz prijavljam sebe, tisti dve bitji, ki mi jih je davno nazaj štorklja prinesla in Drejcka. Drejcek, rajtam, da nisi jezen, ker te prijavljam kar jaz LP zvitorepka

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. jan 2008 20:22

Ker bi rada spodbudila prijavljanje na srečanje pod Pohorjem, povem, da se mirno lahko prijavljate, ker meneja ne bo blo. Če slučajno keri/keremu ne paše moja družba, haha. tumpika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. jan 2008 20:50

Jaz se odjavim, žal 26.1 se poročim, če boste imeli čas, lahko vi skočite do mene na eno pijačo

 

P.s. Tumpika, tisti, ki te bo zamudil bo veliko zgubil

Anamarija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jan 2008 21:09

Evo,

jaz morda pridem. Že par let se pripravljam, da preizkusim nove vlake ( sedaj že niso več novi ), jaz sem si zamislil da grem do Maribora, mal pošpanciram in se vrnem domov, pa lahko pridem tudi na srečanje zvončke nabirat ( snega itak ne bo ). Priznam, mal sem koristolovc, računal sem da tumpika pride ( saj veste, stanovanje, avto, gobe nabira,............ a na drugom koncu mi se neki podira zaradi 8 cm ). Bom mal pogledal vozni red vlakov, pa se dokončno odločim ( ma, če tumpika pride, in preskoči iskra......... mi bo propadla povratna karta ).

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. jan 2008 11:17

Ežoj ti mooj, če š bakljavo prineso, lahko prespiš v mojem avti. Merzlo tak nede. tumpika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

19. jan 2008 11:27

Pa dej no vsaj za ežoja podpis, kot je treba...npr. ežoj, mam te rada Ognjič

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

19. jan 2008 11:48

Sam v Mariboru je kar daleč od železniške do Pohorja,...no lahko greš pa na pikapolonico. Sem šla enkrat peš od Gosposvetske do pohorske kavarne. Pa še čez ene njive,...joj, me je bilo kar malo strah, kaj če bi kakšen škrat Bolfenk prišo?! Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti