V katere toplice (s kosmatincem)?

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

tema odprta - 16. jan 2008 6:26 | ogledi: 2.738 | odgovori: 3

Vsako leto gremo za velikonocne praznike na krajsi dopust v toplice. Psicko-manjso- za ta cas pustimo pri sorodnikih, vendar pa je letos iz zdravstvenih razlogov ne bodo mogli cuvati.

Ali so kje kaksne toplice, kjer vzameje tudi stirinozce( mislim na bungalove ali hiske ali kaj podobnega).Zanima me, kaksne so vase izkusnje oz. kako resujete ta problem, saj vem da vas je veliko, ki imate pasje prijatelje.Hvala in lp

lucka

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

16. jan 2008 6:46

Moja starsa sta vedno sla s psom v Banovce,kjer so imeli v mamini firmi hisko(prikolica z ograjenim prednjim delom).Naš kuža je tam užival vse do lani, ko zaradi starosti ni več premorel dolgih voženj na morje.V Banovce pa ju je še vedno spremljal.Letos bosta morala oditi sama, saj nam ga je novo leto uzelo . Tarja83

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. jan 2008 7:42

Moja znanka hodi s psi v Terme Lendava - mislim,da sem si prav zapomnila. Vprašaj po telefonu. Cila

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

16. jan 2008 8:26

Terme Dobrna. V hotelu park imaš lahko živali s sabo. gajka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti