Hujšanje

čiribučiriba  

član od: 23.10.2007

sporočila: 15

tema odprta - 15. jan 2008 18:41 | ogledi: 29.397 | odgovori: 269

No, vsega lušnega je konec, tako tudi praznikov - zdaj pa na hujšanje!

Se hecam, ampak, kako pa ve odpravljate posledice praznikov? Z leti ne gre več tako lahko, a ne?

čiribučiriba

neznan uporabnik

15. jan 2008 19:41

čiribučiriba nikoli ni lahko,ne mladim ne starim,če hočeš uspeh moraš spremeniti življenski stil.to ni samo prehranjevanje,gibanje zabava.Moraš se sprostiti in z vesele plati gledati na življenje,pa mesek samo ob nedeljah.Pa ne zaradi kil,zaradi počutja. wran

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. jan 2008 21:00

No, moje počutje bi bilo veliko slabše, če bi meso jedla le ob nedeljah, tako da, wran51,t voj nasvet za vsakogar ne pride v poštev.

čiribučiriba, tamle po 40. gre vse lahko gor in težko dol (kile mislim, pri moških je menda obratno...), tako da prvi del vranovega nasveta v glavnem drži - šriemrno prehranjevanje (in se potem praznični grehi manj poznajo), predvsem pa gibanje. Z vsakim letom starosti več je gibanje in utrjevanje mišic bolj pomembno, kaj nosimo v kljun pa pravtako. Žal, razen za tisti del ženske populacije, ki z nalaganjem kg sploh nima problema. Blagor njim. Mamamia

mamamia

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

15. jan 2008 21:14

No tako za spodbudo... moj oči (53 let) je v dveh mesecih shujšal 8 kilogramov. Jaz pa sedaj po njegovih stopinjah.... E.

tajka  

član od: 27.3.2007

sporočila: 89

15. jan 2008 21:26

Poskusite z ločevalno dieto. Preizkušeno! Učinkovito! tajka

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

15. jan 2008 22:29

Hm.... ločevalna dieta je super. Tudi sama sem uspešno hujšala po njej. Ima pa samo eno slabo stran. Maščoba v telesu ostaja. Jaz po tej dijeti ne sodim ravno med debele, procent maščobe v telesu imam pa takoooooo visok, da je že malce zastrašujoče. Tako da.... sem ubrala pač drugačno pot. Če pa se gre samo za kilograme.... resnično deluje. Ampak jo je treba držat 3 mesece. Jaz sem potem čist normalno jedla in se nisem zredila niti za 1 kg. E.

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

16. jan 2008 7:01

Morska medvedka kakšno pot si pa ti ubrala? Me zanima, mogoče bi jo še jaz! barbay

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. jan 2008 7:12

Meni je ločevalna dieta uspela samo, ko sem jo delala prvič in to res z zadovoljivim rezultatom. Vsak naslednji poskus ni več obrodil sadov. Tako je bilo v bistvu tudi z drugimi dietami, vedno so uspele samo prvič. Baje je treba telo prelisičiti oz. ga z nečim presenetiti, šokirati...Sedaj že od prejšnjega ponedeljka ne jem kruha, testenin, riža, sladkarij in maščob, spijem več kot 2 l vode ali nesladkanega čaja na dan pa gibam dvakrat več kot prej :) Bomo videli, če ga bom pretentala, sicer pa ni take sile za hujšanje, bolj moja kaprica. Drugače pa kolegica že 3 tedne pije LE javorov sirup, sem tudi jaz poskusila, pa mi je zelo zanič in ga ne že od daleč ne morem prenesti. Počutje je bilo pa tistih par dni, ko sem ga pila zelo v redu. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. jan 2008 8:14

In kaj je za vas visok delež maščobe v telesu? Jaz tudi imam doma tehtnico, ki ti pokaže procent maščobe v telesu, pa temu prav nič ne verjamem, ker ko se tehtam oblečena, je procent višji kot čez dve minute, ko vržem vse cunje dol. Loni Makaroni

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

16. jan 2008 8:44

Meni maščobe meri bratranec, ki ima napravico za to. Tehtncam pa ne zaupam..... E.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

16. jan 2008 8:52

Idealno je če ima ženska 22 % maščobnega tkiva.... Do 28 % je še dobro, vse kar je višje je že ogrožanje zdravja. No .... jaz imam 36,2 % maščobnega tkiva, kar pomeni da s takim načinom prehranjevanja kot sem ga imela do sedaj sama sebi edino škodim. Imam odlične možnosti, da imam čez 10 let holesterol, kak infarkt in podobno. No, po teh meritvah sem se zelo zamislila nad sabo. E.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti