Hujšanje

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

28. jun 2019 20:05

Cila, ne morem več reklamirat, je garancija potekla. Sej prva leta po nakupu je lepše kazal, zadnje čase ga nekaj biksa.

 

Katrin11

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. jun 2019 20:12

jao, jao katrin...poglej se v špegu in se nasmej, pa boš videla eno luštno gospo!

Ognjič

resa  

član od: 23.2.2006

sporočila: 150

29. jun 2019 13:58

Kolikor jih jaz poznam, ki so bolj okrogle, so vedno nasmejane in dobre volje. Imajo napeto sijočo kožo. 

Koža jim je vedno prav, poglejte se v ogledalo, koža ne visi dol.

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2395

30. jun 2019 8:55

Če ma katera preveč, jaz vzamem. Mi en mal manjka,. Da mal gube zgladim.

 

 

Anemiilat

lepdan  

član od: 16.4.2019

sporočila: 5

12. okt 2019 3:10

Ja, v nekaj mesecih sem uspel kar dobro shujšati, s tem, da pazim, da ne jem po 18h. Izogibam se tudi kruhu in testeninam. Na operacijo želodca sem zaenkrat pozabil. Mi pa misli ne gredo stran od dobrot, ki se predstavljajo na tem forumu...

Gremo dalje, pa da vidimo, če mi bo uspelo. Gubice pa tud sam opažam, zdaj ko je obraz bolj prazen. Se da tu kaj naredit? Slišal sem za obrazno jogo. Jo kdo pozna? Kako deluje?

lepdan

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

14. okt 2019 16:05

Shujšati je najlažje po principu MŽVM - Manj Žri Več Migaj. Gubic ne odpravi nobena joga pa tudi obrazna ne. Karkoli vam je kdorkoli o tem natrosil.

Miroslav Vulović

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

14. okt 2019 21:14

sarabande je napisal/a:

Shujšati je najlažje po principu MŽVM - Manj Žri Več Migaj. Gubic ne odpravi nobena joga pa tudi obrazna ne. Karkoli vam je kdorkoli o tem natrosil.

Miroslav Vulović

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

15. okt 2019 21:39

Če imate srečo, da se s preveč kilogrami dobro počutite, super!  Jaz se žal ne, v zadnjih 3 letih sem iz različnih vzrokov pridobila 10 kg in moje zdravje se je zelo poslabšalo, bliskovito. Zdaj mi je  z izločitvijo vseh belih stvari in žitaric uspelo spraviti 7 kg dol in zdravje ter počutje je bistveno boljše - astma, dihanje, ožilje, hrbtenica...  ampak treba je narediti red v glavi in ni problem, pa seveda dietetik malo svetuje.... Nekaterih jedi se mi sploh ne zlušta več, le včasih se pregrešim pri sladkarijah, pa sem naslednji dan že "kaznovana" z napihnjenostjo, oteženim dihanjem in  nasplošno slabim počutjem. Čeprav me zdaj zafrkavajo, da sem itak hujšala za lepo postavo neveste !!! Ha!!

marjja

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

16. okt 2019 9:50

Naj še jaz pristavim svoj piskrček kg problemov.

V svojem življenju se,  kar pomnim,  ves čas borim s težo. Obožujem dobro hrano ( pa ne tiste, ta zdrave..) in rada kuham. Poleg tega ima zagotovo nekaj vpliva tudi dednost, kajti nihče v familiji ni pretirano suh. No. če bi se dovolj trudila, bi vse to premagala in dostikrat tudi sem. Skujšala 100 kg, pridobila 150. Tako to gre. Obvladam vse mogoče načine diet. Uspeh za nekaj časa, potem spet po stari poti.

Zaradi načina življenja, obožujem namreč tudi počivalnik, je sedaj nujno pogledati na kile zaradi zdravja in ne več samo lepote.

Ampak sedaj, v zrelih letih, da ne rečem starosti -  obupa vredno,  gre dol grozno počasi.  Tehtnica je moja smrtna sovražnica in  mrha tudi ravna v tem stilu.

Ja priznam , ni lahko.

 

 

 

 

kara

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

16. okt 2019 11:52

kara je napisal/a:

Naj še jaz pristavim svoj piskrček kg problemov.

V svojem življenju se,  kar pomnim,  ves čas borim s težo. Obožujem dobro hrano ( pa ne tiste, ta zdrave..) in rada kuham. Poleg tega ima zagotovo nekaj vpliva tudi dednost, kajti nihče v familiji ni pretirano suh. No. če bi se dovolj trudila, bi vse to premagala in dostikrat tudi sem. Skujšala 100 kg, pridobila 150. Tako to gre. Obvladam vse mogoče načine diet. Uspeh za nekaj časa, potem spet po stari poti.

 

 

 

 

 

 

kara

Kara, ali ti to resno, o kilogramih, si se mogoče zatipkala in dodala nulo ?

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti