Hujšanje

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

11. avg 2008 13:12

mislim da je to sam en n..... kot vsi drugi!!!!Samo jaz nikol nisem poizkusila in tudi ne bom!!!!Kaj se pa hujšanja so veliko govorili ,na tebi je kako se boš postavila zase in svoje težave!! senka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

11. avg 2008 14:32

Evo mene!

Novi teden je tu, kar še vztrajam. Bolje da rečem - nadaljujem zastavljeno. Presenetljivo - kar nekako se po celem telesu izgublja odvečna količina , kaj vem česa....špehca...Rešuje me še vedno sezona lubenic, ki si jih privoščim na veliko. Zeljna juha se zopet kuha, povem vam pa, da nimam več tako groznih luštov za vse in svašta. Mogoče sem se pa zdresirala v zmernosti. Se splača biti priden!

 

Glede vseh teh tablet in tega pa: osebno ne bi tvegala, da si utrudim še jetra. Mogoče ne takoj, ampak enkrat pozneje pa lahko kje kaj "ven vdari". Prepričana sem, da je telo izjemen računalnik, ki beleži in ko je klima prava, printa ravno to, kar je bilo napačno vnešeno..

Titta

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

11. avg 2008 14:35

So obliži in ne tablete, zato me to bolj zanima če ima kakšen učinek. mišika

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

12. avg 2008 13:41

Ah ja, tisti. Kolegica je shujšala, venomer ji je roka uhajala na tisti obliž in menda je deloval tudi malo psihološko.  Apetita res ni imela več tako velikega. Hitro se je nasitila.

Ne vem pa, če delujejo zadeve na vsakega enako.

Poskusi. Če bi ne bilo nič, bi jih že zdavnaj dali iz prodaje.

Titta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. avg 2008 15:26

mišika, če je učinkovina v obližu ali tableti, injekciji ali kapsuli, vedno pride do jeter...in še kam. Če iz obliža ne pride tja, potem ne pride nikamor v telo in pač učinka ni oz. je enak, če navaden "fljašter" nalepi...Razen v denarnici, tam se učinka drastično razlikujeta.

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

12. avg 2008 17:53

meni je sestrična dala ene obliže, ne vem zdaj točno katere. samo glava me je bolela prvi dan. sicer jih sama od sebe ne bi kupila, ker ne verjamem v neumnosti.. ona jih je uporabila le nekaj, ker je odkrila, da je noseča. In potem sem jaz tako za finto sprobala. Na meni pač ni delovalo tuisto "verujem v to", in glede na glavobol, ki se je pojavil, verjamem, da niso tako nedolžna zadeva. klavdija

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

12. avg 2008 20:04

Lahkega in enostavnega hujšanja ni. Jaz v te obliže in drugo kramo prav nič ne verjamem.Če bi bilo to tako enostavno, ne bi bilo vedno več debelih. Tudi jaz sem se ponovno spravila na dieto, moram oklestiti nekaj kilogramčkov. Sem na ločevalni, ki se mi zdi kar sprejemljiva, vendar včasih prilagodim malo po svoje. Pa veliko gibanja na svežem zraku. Titta,te je zanimivo brati,veliko uspeha tebi in vsem ostalim, saj hujšanje res ni enostavno. linolina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. avg 2008 16:44

Lahko in enostavno hujšanje je polno dojenje;) Moram delat reklamo, da bojo moji otročki imeli družbo in veliko izbire pri partnerjih, hehe. PS: jaz se trenutno samo redim, na žalost gre nekaj gotovo tudi v špehec, ker verjeno nazadujejo mišice, ker ne smem nič počet. Vendar se tolažim, da bo vse spet prav, ko bom lahko kaj športala, ker prej ali slej (slej pomeni marca;) bom vsekakor smela, hehehe. Da bi zdaj hujšala, mi na misel ne pride, ker imam že drugih problemov dovolj;) in se ne bom še tu prikrajševala, pa še skoz sem lačna;) Ni pa še tako zelo kritično, zredila sem se 4 kile v 4 mesecih, tak da recimo, da še gre;) ko bom lahko migala, bo pa verjetno bolj stalo, vsaj upam. Veri

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

19. avg 2008 15:15

Kakšna dva meseca sta minila od začetka mojega hujšanja. Hrani se mi ni težko odpovedati. Gibam se zelo veliko. Problem je, da sem popolnoma brez energije. Vedno sem imela nizek pritisk, tudi danes mu je zdravnik zmeril 100/65. Kave ne pijem. Rada bi našla način, da bi imela več energije, ne da bi za to uporabila hrano (pa kakšnih prepovedanih substanc tudi ne!!). Imate kakšen nastev? Lep dan! habibti

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. avg 2008 17:51

habibti, moj pritisk je v normalnem stanju in ob normalnem prehranjevanju še nižji od tvojega, pa nimam nobenih problemov. Kava ne pomaga, verjemi, sem hodila naokoli kot zombi, na pritisku se ni pa ni poznalo. 

Ni pa bilo vedno tako, moje počutje se je zelo izboljšalo, ko sem začela uživati malce več beljakovin in kot pravijo, po rekreaciji je treba telo regenerirati in to po hitrem postopku, včasih samo za malce cukr dvignit, včasih pa konkretno. Sem se predala, ker navadno nimam ravno želje še česa cmariti, ko pridem domov vsa prešvicana, sem si omislila en prašek z okusom čokolade. Moram reči, da mi je všeč.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti