Hujšanje

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

18. apr 2008 17:21

Teka ,spraševala si koliko kilogramov imam(o),ja jih je bilo kar nekaj čez tromestno številko ,vendar sem jih elegantno nosila ,bila sem elegantno popolna -povsod sem bila lepo zapolnjena.Pol se pa začnejo težave s poškodovanim kolenom itd itd..... pa leta se tudi nabirajo,pa sem si rekla da je treba nekaj ukreniti,če že ne morem zbiti let bom pa kilograme,res ne bom imela postave kot najstnica sem pa zadovoljna da mi to uspeva -ni lahko-je pa lepo slišati pohvalo ,da vsak dan boljše izgledam.Torej drage sogovornice,velja vstrajati!!!! jampina

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

18. apr 2008 17:39

Jampina,bravo da si prišla tako daleč da je že vidna razlika.Moja zgodba je podobna tvoji in sem tudi jaz vesela,ko mi nekdo reče da se opazi.Ker se mi zdi, da suhim so prej vidi kod nam bolj okroglim.Pri takšnih stvareh dobiš dodatno energijo,ko te nekdo pohvali. Jampina vztrajaj še naprej,kajti jaz definitivno mislim pridit na magičnih 70. balonka

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. apr 2008 11:10

Zdi se mi da se zvoljo marsikaj premaga tudi prevelik tek ki pa je včasih težko obvladljiv.Mislim da se ga da premagati s telesno aktivnostjo in pa stran od hladilnika in velikih nakupovalnih centrov ,ki tako zapeljivo zapeljujejo s svojih delikatesnih polic samo pregrešno hrano. Vem,da je težko hujšat zato je boljša preventiva.Stran od hladilnika,od zapeljivih delikates v trgovini,ki kar kličejo k pregrehi.Več gibanja tudi čiščenje oken zadolji potrebo po hrani.Zato nasvet kar cunjo v roke in nad okna, če vam jih zmanjka greste lahko k sosedu, ki vam bo hvaležen vi zadovoljni ,ker ste naredili dobro delo zase in za soseda. mark5

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

20. apr 2008 11:55

Balonka ,imava isto magično številko,tudi jast nameravam na vztrajati do 70,ko bova idealni se pa dobiva na sladoledu z veliko smetane ha ha jampina

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. apr 2008 13:21

No ta je pa dobra balonka,potem pa spet nove težave s težo.Bolj koristno bo da se srečata kje na kakšnem trekingu pa veliko užitkov vama želim. mark5

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

20. apr 2008 14:05

ej Mark5 saj obstaja dietni sladoled ,pa manj kalorična smetana! jampina

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

20. apr 2008 15:14

Točno tako Jampina.Jaz kljub temu da hujšam si pojem kakšno sladko stvar.S tem da je sedaj v miniaturnih količinah in da vedno predem dam v usta pogledam koliko kalorij sem zaužila.Sem že malo obsedena s tem.Kaj čmo.Pa kakšen km več prekolesarim. Mark 5 glede problemov s težo pri meni upam,da več ne bo ker sem si pospravila dile v glavi.Na hrano gledam drugače kot sem prej in tudi življenjske navade sem spremenila.Tako da sem polna energije,imam cilje,želje in noben sarkazem jih ne uniči.Voljo do tega mi pa dela tudi to,da enkrat za vselej dokažem da sem zmožna to naredit.Seveda prvo sebi. Jampina potem, ko pa prideva do magične številke(čez kakšno leto) se pa definitivno morava dobiti.Pa še to ko bova prišle do tega in bova par let to težo obdržale nama pripada plastična operacija(da nama odstranijo vso tisto odvečno kožo).Boš ti videla kako lepe mačke bova tudi me.Tako da se ne bojo obračali za nama zaradi špeha ampak zaradi zavisti. balonka

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. apr 2008 19:03

Lepo balonka ,daimaš tako voljo in da si pospravila po svojem podstrešju tako bo več prostora za nove ideje.Le drži se to kar si stežavo pridobila.Pogumno naprej samo da ne bodo nazadnje ropotale kosti po cesti. mark5

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

20. apr 2008 19:09

Ha ,ha si me kar malo nasmejal.Do teh kosti pa res upam da ne bom nikoli prišla. balonka

nekajlepega  

član od: 1.12.2006

sporočila: 20

20. apr 2008 19:46

Do sedaj najboljša stvar za hujšanje,vsaj kar sem jih jaz poskusila je Herbaline.Zjutraj in zvečer,kosilo ješ normalno.A zjutraj in zvečer se ne smeš pregrešiti.5 do 7 kilogramov v enem mesecu.Priporočam. nekajlepega

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti