Hujšanje

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

12. apr 2008 18:08

prvih 14 dni jemo samo meso in zelenjavo ter določene vrste sira, pijemo lahko kavo in nesladkani čaj ter ogromno količino vode. nato sledi 2.faza, kjer pričnemo jesti sadje in polnozrnete izdelke ( kruh, pecivo, riž) ter manjmastne mlečne izdelke. v bistvu ne smemo jesti nič kar je belega. z 2.fazo nadaljujemo do željene teže, nato pa sledi še 3.faza, ki pa naj bi bila v našem nadaljenm življenju. verjetno bo marsikatera mnenja, da ima dieta enako bistvi kot vse učinkovite ter zdrave diete. ampak jaz sem mnenja, da je najbolje poiskusiti in če ti odgovarja se jo nato tudi držati. pri meni je učinkovala in tudi učinkuje sedaj, ker se prvič nisem zredila nazaj nič. sedaj pa imam posledice nosečnosti in veselih kulinaričnih užitkov med njo. katera pa se bo odločila za to dieto pa menim, da je nujno, da si prebere knjigo z istoimenskim naslovo, ker te zelo motivira v kolikor še kolebaš med da ali ne oz. jutri ali nekoč. priv priv

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

12. apr 2008 19:20

no naty se je res razpisala in zelo obširno predstavila to dieto. ni pa nič napisala ali jo je kaj preiskusila in za koliko kg. me veseli, da je še katero ki veliko ve o njej. priv priv

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

12. apr 2008 20:53

naty,tudi jast sem na ločevalni dieti in sem zelo zadovoljna . Sploh pa ker mi ni treba kuhati za ostale člane drugačnih jedi.Skuham pač nekaj kar vsebuje "MOJ" dan ostalo kot ponavad,tako smo vsi zadovoljni,se pa lahko pohvalim da sem izgubila 13kg v šestih tednih ,prejšni teden pa se tehtnica ni nič premaknila ,tako da sem bila kar razočarana. Veliko sreče in uspeha še naprej Naty!!! jampina

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

12. apr 2008 21:25

Koliko kil pa imate, da ste jih toliko zgubile? Moja sodelavka hujša z to dieto že četrti mesec (pravi da je malo podaljšala), pa je shujšala samo 6 kg. Jaz ne vem če sploh vidim razliko... Teka

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

12. apr 2008 22:23

Jaz sem pa še vedno zagovornica GIBANJA-pomaga bolj kot vsaka dieta. tejka77

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

13. apr 2008 7:03

tejka 77, sem tekla pol leta vsak dan 5 km, pa nisem niti pol kile zgubila Teka

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

13. apr 2008 11:27

Teka,z hrano tudi ne smeš pretiravat.Jaz tečem pa ne vsak dan ampak po peti uri čisto nič ne jem pijem samo še vodo,no pa sladkemu je tudi že dva meseca kar sem se odpovedala in sem shujšala,jupi 8 kg.res zelo sem zadovoljna gibanje gibanje tekočina (voda)pa nič hrane zvečer učinek zagotovljen. leni1

neznan uporabnik

13. apr 2008 11:50

BRAVO leni1,to so prava dejanja,ne daj se. pa lep pozdrav. VINKO

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

13. apr 2008 12:59

Leni, koliko kg si pa imela? Teka

TERRY  

član od: 19.11.2007

sporočila: 32

13. apr 2008 13:03

zdravo, tudi sma sem, ktako kot tejka77, zagovornica gibanja bolj kot pa kake "zvezdniške" diete. S tem, da se držiš samo nekih drastičnih pravil prehranjevanja ( kar pri veliko hitrih dietah je) in nič gibanja, ni dolgoročno učinkovito in zelo obremenjujoče za telo. Sicer pa vsak ve zase kaj mu odgovarja in kaj ne. Jaz brez gibanja ne zdržim! Se ukvarjam z bodyfitnessom in tekom, ker to zahteva narava moje zaposlitve oz. službe. TERRY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti