Pismo nikomur

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

15. jan 2008 20:38

Strinjam se, ČE je pesniška izpoved iskrena, je vredna občudovanja, prav tako kot delo, vloženo v izdelavo videa.

Žal meni deluje kot hinavska propaganda proti abortusu.

Tudi pri tem vprašanju spoštujem vsakršno mnenje - naj se vsakdo odloči, kot se mu zdi pravilno. Ne prenesem pa, da se na tak ali drugačen, prefinjen ali patetičen način, soli pamet drugim.   Tudi zato, ker to nabija občutke krivde tistim, ki svoje odločitve ne morejo več spremeniti. (Ne, nisem delala abortusa in tudi otrok nimam).

In če nekdo, ki se je ravnokar prijavil na KulSlo, odpre to temo brez slehernega komentarja, ....

 

Predlagam administratorjem, da temo zaklenejo, preden se razvije v splošen prepir. Navsezadnje nima zveze s kulinariko, ne?

Nasja Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 15. jan 2008 20:39:33

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

15. jan 2008 20:58

Oh ja Nastja, a vožnja z avtom, lasni vložki, gobelin,.. to so pa kulinarične teme? Zato pa piše Ostale teme. Sam cenzuro še potrebujemo. ally

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. jan 2008 21:03

ally82, o kakšni cenzuri pa govoriš? Ko se kaj ne sklada z uredniško politiko, se pač ukrepa, kot na vsaki urejeni spletni strani. To je vse prej kot pa cenzura. rimljanka

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

15. jan 2008 21:33

Ne, tudi tisto niso kulinarične teme. Tale tema je pa po mojem več kot to, je provokacija, objavljena samo zato, da vzbudi prepir. Tega pa na tako umirjenem forumu kot KulSlo res ne rabimo. No ja, če bi se vsaj skregali o pravem načinu priprave pustnih krofov...

Nasja

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

15. jan 2008 21:54

Nasja sej se noben ne krega. Mnenja so različna in včasih se tudi krešejo. Drugače pa mislim, da se nismo razumeli, drage in dragi moji. JA tudi menis e zdi splav grozen, vendar s pozijcije nesojene mamice. Verjamem, da nobena ne gre delat splava, kot bi šle k zobarju. JA verjamem, da vse nosečnice, na to tematiko še malce bolj čustveno gledate. Samo pravim pa, da svetovalna delavka brez prejšnih pogovorov o varnem sexu, o zaščitii, ( smo se zadnjič ob eni drugi temi pogovarjale,kaj vsega NE vedo naši otroci) ne bi smela zbombandirat teh mladih deklet na tako grd način. Si predstavlajte dekle, ki bo nekoč morda pred tako dilemo... uboga punca bo mislila da je res največja zločinka. O tem kaj s splavom " ubijemo" pa spolh ne bom govorila. Cenzure pa na kulinariki res nevidim Lepo in radi se imejmo ursa40

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

15. jan 2008 22:07

Dajte prebrat poste in si jih ne po svoje razlagt. Moj komentar: Sam cenzuro še potrebujemo je bil vezan na--->
Nasja je napisal/a:
Predlagam administratorjem, da temo zaklenejo, preden se razvije v splošen prepir. Navsezadnje nima zveze s kulinariko, ne?
Nikjer nisem rekla, da je cenzura na kulinariki. halo ally

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

15. jan 2008 22:53

Škoda kakršnegakoli komentarja.Zadnje čase kar dežujejo takšna in drugačna sporočila za boj proti splavu.Sama sem jih dobila že kar nekaj po el.pošti.Iskreno povedano,nekatera so prav ogabna. Sicer pa ima vsak svoje mnenje.Meni osebno,če res ni druge rešitve,se še zdi abortus vseeno manj grozen kot pa dojenčki odvrženi v smeteh. Kristina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

16. jan 2008 9:03

Meni se pa tole ne zdi nobena propaganda - pač tipček je objavil amaterski posnetek, kako mu je hudo, na strani mojvideo. Potem lahko rečemo, da je vsak zapis na kakšnem blogu propaganda za kakšno stvar - pa veste koliko je blogerjev in o čem vse pišejo... Ta link je pač pristal tu (po mojem mnenju) ker je avorici teme všeč ali pa ker se jo je čustveno dotaknil, sploh ne vem, zakaj se čutite dolžni razpravljati o vašem pogledu na splav (čeprav jaz sem video gledala drugače in mi sploh ni "neslo" da govori o splavu). V bistvu je potem lahko vsaka tema propaganda za kakšno stvar - črna magija, Goljat, gobelini... matilda

Alka Vujica  

član od: 10.1.2008

sporočila: 14

16. jan 2008 9:08

rimljanka je napisal/a:
Pravzaprav se vprašam, zakaj je sploh tale "debata" potrebna. Zakaj je sploh bila tema odprta, brez vsakega vprašanja, besede, komentarja, mnenja,... Pa menda ne zato, da bi se skregali med sabo? [rumenimak] rimljanka
A si ti jezna nase, na ljudi nasploh, na konkretne ljudi in od tu izvajaš splošni sklep, na družbo, ki evidentno ne razmišlja tako, kot si si ti zamislila.... je zgolj slabo vreme ali zgolj nabiraš št. poslanih sporočil? Pa daj malo se pozitiviraj. op.p.- prirejeno po Vj Pro et contra http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1078 Alka Vujica

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

16. jan 2008 9:09

Meni ni všeč. Zdi se mi patetična in se tudi strinjam z Nasjo, da gre za (ne)prikrito reklamo proti splavu. ines

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti