Pismo nikomur

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. jan 2008 18:34

Jaz bi pa rekla samo,da lepo,da je bil nekdo sposoben spravt iz sebe svoja čustva... Če ne bi bilo v rapu (ki mi je čisto všeč,samo ne tu) bi bil en lep komad... Ni me spravil v jok,me je pa šokiral... V jok me je spravil komad,napisan po dogodku iz Lipe :(... Roncolino

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

15. jan 2008 19:23

No jaz lahko jokam če ..... ne vem no, če mi kdo kriv prst pokaže..tole pa mi ni prišlo do srca. Propaganda s strani nekaterih, ki zagovarjajo taka načela. Mi pa grejo kocine pokonci, ko svetovalna delavka v drugem letniku gimnazije puncam govori kakšno grozno dejajnje je dejanje splava. Pa da se to sploh ne sme delat, da je treba prepovedat pa take. Haloooooooo Tudi jaz nisem zato, da se splav dela kot ..kaj jaz vem..., kot depiliranje nog. Vendar, če se že zgodi nosečnost, ja madona a je bolje imet otroka pri 16-h.?? Ja Roncolino tisti komad o Lipi pa je tud menen spravil v jok. Lepo in radis e imejmo ursa40

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

15. jan 2008 19:40

ursa40 je napisal/a:
Vendar, če se že zgodi nosečnost, ja madona a je bolje imet otroka pri 16-h.?? Ursa40
Ja mogoče pa je za nekoga bolje imeti otroka pri 16-ih kot pa splaviti (pač zagovarjam svobodno odločitev in nikakor nisem proti splavu). A ni odvisno od posameznika kako se odloči? Prav bi bilo tako?! In kdo ste ve, da obsojate in pametujete? Ja komad me je ganil (mogoče tudi zato, ker sem bodoča mamica), ampak me resnično zanima a morate čisto pri vseh stvareh toplo vodo odkrivat????? So what, če je komad v ljubljanščini, al pa če bi bil v dolenjskem al pa gorenjskem narečju. No dajte. Zdaj pa na grmado z mano. Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 15. jan 2008 19:43:36

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

15. jan 2008 20:10

No zdaj pa vsi pametnjakoviči! To je objavljeno na strani "moj video" kjer lahko vsakdo objavi posnetek, ki je seveda amaterski. Če bi bil profesionalen, bi se verjetno sukal kje na TV, čeprav po pravici povedano tisti plagiati, ki jih izvajajo slovenske "zvezde" niso nič boljši! Vsekakor vse pohvale izvajalcu tega komada, ker je lepo prikazal mlajšim kako lahko kakšno nespametno potezo iz najstniških let, kasneje obžaluješ. To je pač pokazal na svoj način oziroma na način kot ga mladi danes razumejo....Dajte se malo zamislit, ste vi toliko boljši???? Ne vem zakaj potem ne vidim vaših vidospotov in vaših pesmi predvajanih...gotovo bi bili HIT!" Aja pa še to, tale objava ni namenjana kakšni reklami oziroma zaslužku, ampak je človek samo hotel svoje občutke, ki jih je zlil v pesem, deliti z drugimi. Če bi kdo od vas (sicer bog ne daj) v bližnjem sorodstvu izgubil mlado bitje, ne bi pisal tako bolnih komentarjev! Saša

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

15. jan 2008 20:18

Ja, Basti, povsem se strinjam s tabo. Sem ravno poslušala video, ko si ti pisala. Verjetno enim manjka bolj "domače" besedilo: da si pljuvaš v svoj obraz... da imaš trajno.... in še bi se našlo. Je bil fant očitno v hudi stiski, ko je pisal to pesmico. londonska rezina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

15. jan 2008 20:19

Pravzaprav se vprašam, zakaj je sploh tale "debata" potrebna. Zakaj je sploh bila tema odprta, brez vsakega vprašanja, besede, komentarja, mnenja,... Pa menda ne zato, da bi se skregali med sabo? rimljanka

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

15. jan 2008 20:22

Nikoli nihce ni trdil, da je boljsi. Nazaj sem prebirala mnenja, ne pa primerjanj. Razumem, da je clovek poln custev in jih zeli deliti z nami. Ce moramo mi to razumeti, mora pa tudi clovek razumeti, da njegovo izvajanje prebudi custva v nas, ki jih potem napisemo pod "odgovorite na temo". Kakor jaz vem, so taka pravila foruma oziroma sirse javnosti. lep vecer! slepakura slepakura

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

15. jan 2008 20:22

Oseba, ki je ta link objavila je naredila to bodisi zaradi promocije ali pa, ker ji je bil video všeč. Meni osebno, če gledam iz stališča, da je vse: glasbo, tekst in video uredil in zmontiral popoln amater, všeč. Že napredek je, da se tekst skozi cel video ne ponavlja, kot pri nekaterih priljubljenih slovenskih skupinah (npr. izbrala si bom fanta tistga ta velicga,...če se to ne ponovi ene 20x ). Nekdo, ki še nikoli v življenju ni zmontiral nobenga videa, sploh pojma nima kolk dela je za takšnim izdelkom. Zato vsaka čast avtorju. Itak pa smo slovenci narod, ki vse popljuva in zna le kritizirat. Pa dajte naredit vi nekaj, pa bomo potem vas ocenjevali. Aja pa še to: Kar se pa tiče petja v narečju, ej men je Kreslin zakon pa tud če zapoje v prekmurščini. Ni važno narečje, važna je kvaliteta izdelka. Vsaj zame. ally

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

15. jan 2008 20:28

ursa40 je napisal/a:
Mi pa grejo kocine pokonci, ko svetovalna delavka v drugem letniku gimnazije puncam govori kakšno grozno dejajnje je dejanje splava. ursa40
Urša40, brez zamere, ker izpostavljam tvoj stavek. Pred časom sem naletela na internetno stran o abortusu. Z zelo nazornimi slikami. Še dva dni sem jokala kot dež. Abortus JE grozno dejanje. Nimam več linka in po pravici povedano, ne želim je iskati; če koga zanima, jo bo zagotovo našel sam. Abortus ni kot puljenje zoba. Je umor živega bitja, lastnega otroka. Pesem je za moje pojme boljša kot marsikatera "oh ljubezen" in "hojladiri" pesem z naše scene. Močno stiskam pesti, da bi se prebila - do poslušalcev in še prej do dobrega studia, kjer bi jo lahko kvalitetno posneli.

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

15. jan 2008 20:30

Basti in ally82, se strinjam s tem kar sta napisala. Lp Nasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti