Salsa

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

tema odprta - 14. jan 2008 16:32 | ogledi: 1.830 | odgovori: 3

Rada bi se vpisala v tečaj Salse. Ima kdo kakšen predlog kje na Gorenjskem ali v Ljubljani bi ga lahko obiskovala po karseda ugodni ceni.

Pri teh znanih plesnih šolah so cene čisto previsoke.

marusa 2

Lunca 15  

član od: 7.6.2004

sporočila: 99

14. jan 2008 17:31

Jaz sicer ne plešem salse, sem pa dala dovolj tečajev skoz, da vem, da boljše dati malo več za boljšo plesno šolo, kjer se več naučiš, kakor pa manj, pa te skoraj nič ne naučijo. Sem pa slišala, da je buba v redu, s salsa libre academia jaz nisem bila preveč zadovoljna. Več je ljudi in manj se ti posvetijo. Lunca 15

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. jan 2008 19:23

Ma pojdi se učit na Kubo. Ti rečem, ko spoznaše Kubance in te povabijo domov, ni lepšega kot se ob steklenici ruma in coca cole učit salse....Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jan 2008 13:22

V Ljubljani so salsa večeri na več lokacijah, še najbolj pa je frekventno na gradu Kodeljevo (v tistem delu levo od vhoda, ki se ne bo renovirala vis-a-vis fakultete za šport). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti