Kuhajmo enostavno in okusno

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

tema odprta - 14. jan 2008 12:30 | ogledi: 4.909 | odgovori: 8

ste vse dobile ponudbo za kupovanje kartic?

sicer ne bom šla v to nakupovanje, pa vendar me moti, da nikjen ne piše koliko je teh kartic vseh skupaj......

klavdija

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

14. jan 2008 12:34

O kakšnim karticam pišeš?Jaz nisem dobila nič.LP. golubić

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. jan 2008 12:35

Imam pa dve možnosti: ali se delam, da vem o čem ti to ali pa vprašam: o čem ti to. za enkrat se ne morem odločit. ežoj

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

14. jan 2008 12:41

nekaj podobnega je bilo že več kot 10 let nazaj ,takrat jih je naročila sestrična,sedaj se na škatli nabira prah,saj je tista škatla tako nerodna da je kaj.Jaz sem bolj pristaš knjige in pa kulinarike.Sicer pa to podjetje kar naprej nekaj pošilja.Lani nas je zasipal s kremami in parfumi,leto prej z računalniškimi karticami,pred leti z živalmi,mislim pa da pošiljajo tudi že kartice z rastlinami.Moje videnje tega je da jih pokličeš in vprašaš,vem pa dapri živalih ni in ni konca,skoraj vsako leto je nova mapa. anaeva

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. jan 2008 12:46

Mi smo to dobili že pred časom. Nismo se odločili, ker so nas podobno "nasr..." že z enciklopedijo živali. O čem se gre? Zelo ugodno blabla, če se hitro odločiš, dobiš darilo, mapo za kartice in en paket brezplačno. blablabla, vsak naslednji paket dobite vsakih 14 dni, stane ok. 1500 SIT (takrat) blabla. Rezultat: kartic je ogrooomno, kar niso nehale prihajati, ni samo ena mapa ampak mi smo prišli do 4h (ti pošljejo vsake toliko novo), pa nismo prišli do konca, po moje smo nehali nekje na polovici. Edina dobra stvar je, da lahko kadarkoli prekineš. Hehe, in potem, ko smo prekinili, so nam poslali ponudbo, da če se premislim, dobivam kartice po ugodnejši ceni. Malo morgen. In kuharski recepti? Boljši so tule. Atina

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

14. jan 2008 12:50

ja, tudi meni so zgleda poslali, ker sem pred leti lupila enciklopedijo živali. je blo na koncu 6 fasciklov kartic. je pa ena zelo zanimiva zadeva - pri nobenih karticah/ponudbah nikoli ne napišejo koliko tega "sranja" je - in kolikšna je končna cena; samo da lahko kadarkoli odpoveš. klavdija

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

14. jan 2008 12:56

Zdej sem se spomnila o čem pišeš,dobila sem jih prejšnji teden-naši najboljši recepti.Sej so lepe kartice z receptimi,na vsaki je po en recept in slika.Jaz sem poslala da mi jih pošljejo še,enkrat,sigurno pol pa ne več ker jih na klinariki ima toliko da mi se zdi brezveze da bi jih še kupovala.Koliko receptov pa ne vem ,na sliki je samo ena škatla za pospravit kartice,samo prej sem imela tisto njihovo enciklopedijo o živalih,najprej sem mislila da je samo ena pa jih je bilo 6 ali 7.Ko sem "dobila" internet pa tega več ne rabim.LP. golubić

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

14. jan 2008 12:58

Po pošti so poslali ene par kartic z recepti ( za pokušino) pol jih lahko pa še naročaš. Pred leti so že ponujali te kartice z recepti ( jih ima moja tašča) in jih je bilo veeeeliko pa jih še ni bilo konec (jih je tašča prej nehala naročat). vanya

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

14. jan 2008 13:03

Joj, ste že vse napisale. To je pa to, ko še cmariš kej zraven pa telefon ... vanya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti