Tla in ploščice v kuhinji-nasvet

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

tema odprta - 13. jan 2008 17:31 | ogledi: 23.434 | odgovori: 24

Rabim nasvet-again:) Zanima me, kakšne barve ploščice in tla bi pasali v kuhinjo, kjer so spodnji elementi v wenge barvi (barva kave), zgornji in pult pa v beli.

Podobno kot na sliki, na naslednjem linku, kjer kliknite na kuhinjo Estera.

Hvala vsem.

http://www.panles-kuhinje.si/

Jelenckova

dorotejaa  

član od: 5.12.2007

sporočila: 19

13. jan 2008 18:15

Kaj pa, če bi namesto pološčic dala kaj drugega, varjant je malo morje. Ne vem no, meni so ploščice že preživete, pa glede na ,da boš imela moderno kuhinjo???? Si kaj razmišljala v to smer? Jaz bi po tleh dala svetel laminat ali pa svetle ploščice odvisno kaj imaš raje. Mogoče kakšna kapučino barva ploščic. Lp pa obilo užitkov. dorotejaa

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. jan 2008 18:21

Kuhinja je lahko tudi brez ploščic, samo pralna barva. Samo ne vem, kakšne barve?? Sem bolj za barve, ne belo. Jelenckova

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

13. jan 2008 18:23

Obstaja malo debelejši laminat. Ko ga položiš, zgleda kot ploščice. tumpika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. jan 2008 18:27

A ni na tisti sliki videti Ok, ko so tla taka drap, svetla? Po moje se sicer pozna vsaka malenkost...... Bolj uporabna so tla, ki so "špricana", se ne vidi vsaka malenkost na njih. Meni bi bilo všeč v odtenkih rjave, bele, drap, pa malo oranžne vmes.

Zakaj bi bile ploščice preživete? Meni se sicer zdijo mrzle (ampak b nbloku je drugače), pa trda. A po tvoji kuhi nji tako ali tako ne bom hodila, torej.....

rimljanka

dorotejaa  

član od: 5.12.2007

sporočila: 19

13. jan 2008 18:28

Evo, tole sem našla kot predstavo, če ti je všeč v zeleni kombinaciji? Ti bodo pa tudi druge punce še svetovale, verjamem da imajo polno idej. http://www.moj-album.com/album/9744774/?os=9 dorotejaa

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

13. jan 2008 18:29

Barva lesnika oz vsi mozni odtenki beige barve! Meni osebno je to najlepsa barva kuhinje( sem pa tudi prebrala enkrat eno strokovno razlago o barvah v posameznih prostorih in je bilo priporocilo za barve v kuhinji prav na osnovi teh dveh barv- rjava -ker je to barva zemlje, ker se nekako "cuti"da se tam pece kruh, kuha kava, skratka rjava- beige v kombinaciji z belo, ki daje obcutek cistoce). Dodatke pa z malo fantazije in zelo malo denarja itak menjas kadar se ti zljubi.Skratka ce so osnovne barve umirjene, se jih ne navelicas in skoraj nemogoce zgresis, pri mocnih, kricecih pa je druga pesem.Jaz bi se jim izogibala, pa sem za moja leta kar precej "moderna".lp lucka

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. jan 2008 18:58

Hvala vsem za nasvete. Kuhinjo kupuje sicer moja prijateljica, pa ji malo pomagam. Tudi z vašo pomočjo. Če pa je še kakšna ideja, pa na plan z njo. Drugače je pa kuhinja na sliki za moje pojme zelo lepa. Na svetlih ploščicah se res vse pozna, v kopalnici imava bele, ker druge niso prišle v upoštev, ko sva jih menjala lani, pa jih neprestano brišem. Jelenckova

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. jan 2008 19:10

Če imaš dvome v tej smeri se je najbolje obrniti na arhitekta. nola

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

13. jan 2008 19:32

Jelenckova, naj kolegica pogleda Ekostil v Btcju, mislim da to predlaga tudi tumpika - ceramiflex. Midva imava dnevno skup s kuhinjo položeno s tem in je čiščenje zelo enostavno, edin problem je pri stolih (koleščki, navadni stoli imajo itak na nogicah podloženo) da nastane kaka "risa".

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

13. jan 2008 19:35

Mimogrede, jaz imam Panlesovo kuhinjo že skoraj 6 let in sem zelo zadovoljna z njo. Takrat niso bili še tako "fancy" proizvajalci, kot so danes in so proizvajali le 3 kuhinje, če se prav spomnm, sicer pa so proizvajali kuhinje za Gorenje. Takrat sva dala z možem za cca. 3 metre (zgornjih in spodnjih) kuhinjskih elementov + pult z zunanjimi frontami z mediapana, ter barvnimi predali, barvnim vencem (okrasna letvica), kuhinjsko napo, ter za kuhinjsko korito ...285.000,00 SIT! Vsi so mislili, ko so slišali, kako poceni sva dobila kuhinjo, da nam bo razpadla v enem letu, ko so jo pa videli v živo, niso mogli verjet kaj sva dobila za tak denar! Mijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti