Kriza z vegi prehrano v gostinstvu

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. nov 2010 18:06

Končno malo smeha tukaj, me je že pošteno skrbelo kaj se dogaja...

Ja, vem, ne smem...

V glavnem jaz sem mesojeda, nora pa sem na vso zeljavo vseh barv, jaz bi tako hitro problem rešila, sama bi si skuhala!

 

lp!

Sem pridna ne, če hočem...

Nikoli ne reci nikoli

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. nov 2010 18:10

Smeš Anamarija, smeš. Smeh je dovoljen in zaželen.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. nov 2010 20:21

limnol je napisal/a:
Ups, mamamia, ampak meni je pa neki eko-vege-frik pred časom med malico razlagal, da oni živo meso spoštujejo in občudujejo, samo mrtvega se ne dotaknejo - kar pa najbrž velja za vegetarianke vseh stopenj in mesojedke enako, ne? Sonja

 

Ja, se bojim da zna bit Sizifovo delo kakega (mesenega) mrtvaka obujat ..., pa naj bo mesojedka ali vegetarijanka. Stopnja dretja  je pa odvisna od okoliščin, menda .

Mamamia

 

 

 

mamamia

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

19. nov 2010 10:48

Tudi sama nekaj časa (let) nisem jedla mesa v obliki šniclov itd.

Iz preprostega razloga - zagravžalo se mi je, ker sem se ga prenažrla. Je moja mami kuhala in pekla za štiričlansko družino take gore mesa, da bi vojsko nahranili :S In nisem hotla tega več jest, ker mi je enostavno obrnilo želodec.

Ampak salamce...mmmm to je pa druga zadeva :D

V glavnem, mesa nisem jedla kuhanega in pečenega, jedla sem pa vse ostalo predelano meso tipa salam, mleko, jajca, brez sira mi tak al tak niti za živet ni....

In me je zbodlo to, da so mi nalepili etiketo vegetarijanke. Sicer je tega že skoraj 15 let (meso sem začela jest nazaj že pred leti), ampak jst tolk ozkousmerjenih ljudi še nisem srečala od takrat. Če ne ješ šnicla, si avtomatično vegetarjanec - po njihovem mnenju.

 

Dodala bi pa samo še to, da je sila smešno, ko se ti frajlice derejo za pravice živali, delajo na tem, da bi se človeku zagnusil vsak košček mesa, ki se valja na krožniku, med vsem tem pa nosijo usnjene čeveljčke.

Lp od R.

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

20. nov 2010 10:33

Tudi jaz sem vegetarjanka, a le očeh drugih. Jaz samo ne jem mesa, kar mi enostavno ne gre dol. Groza!

ATNES

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

20. nov 2010 22:51

mamamia, mi lahko sporočiš, kje je tista restavracija z dobrimi brezmesnimi jedmi, ker bi jo res rada obiskala! Hvala!

neika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti