Kriza z vegi prehrano v gostinstvu

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

15. nov 2010 8:10

V Ljubljani na Aškerčevi tam skoraj pri tramvaju stoji sedaj kontejner z vegansko prehrano. Ni še odprt, ampak boste pa imeli fast food.

Commis débarrasseur

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

15. nov 2010 9:39

lp

mzm

bruce lee  

član od: 17.11.2010

sporočila: 2

17. nov 2010 9:06

Živjo! Komentarji na tole temo so zelo zanimivi in pestri.:) Kot prvo povem da načeloma jem vse, razen določenih vrst mesa, obožujem pa solate, sadje in sladice:)) Strinjam se, da je ponudba zalenjavnih jedi v gostilnah zelo slaba in ja če naročiš vegeterijanski krožnik dobiš ponavadi kakšno korenje, grah pa še kakšen ocvrt sir po možnosti in kakšno jajce..., kar ravno ne štejem za vegeterijansko hrano ampak ok... če je taka ponudba...če ne maraš ne naročiš. Da lahko dobiš razno svinjarijo se sploh ne bom spuščala..... Razlog zakaj sploh pišem pa je predvsem v tem, kaj večina ljudi sploh je. Predvidevam, da vsi, ki ste tukaj pisali komentarje zelo dobro kuhate, saj drugače ne bi bili nezadiovoljni s prehrano v gostilnah glede kakovosti kot tudi ponudbe, ki je res v vseh gostilnah bolj ali manj podobna. Razlog zakaj ej tako se mi zdi predvsem v tem, da večina ljudi naroča hrano, ki jo že pozna in ve da je dobra, ne sproba pa nič novega. S tega vidika, mislim da bi bilo potrebno predvsem spremeniti mišljenje ljudi oziroma pač nekako spodbuditi da bi poskusili tudi kaj novega in drugačnega. Kar se pa tiče osebja natakarjev v gostilnah... kot študent sem delala v lokalu kjer se je res skuhalo zelo veliko kave in smo zelo delali. In glede na to da sem stregla lahko rečem samo da sem se vedno trudila čim prej postreč pa tako prinest kot so mi naročili... samo obnašanje določenih gostov... da se potrudiš za njegovo kavo, ustrežeš vsem željam in te po možnosti na koncu še nadere, zakaj je kava tako draga in ne zna, ko prideš za mizo nihče niti osnovne kulture in če ima še kakšne posebne zahteve da ne zna reči niti hvala..... mal too much... lp bruce lee

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. nov 2010 10:00

Ne poznam pričakovanj vseh tistih, ki niso zadovoljni s ponudbo v nekaterih gostilnah. Za Maribor lahko rečem, da so bile tudi vegetarijanke od drugod  prijetno presenečene nad ponudbo jedi v eni tukajšnji gostilni, ki sicer slovi po dobri domači kuhinji. Zeljni zvitek, ajdova kaša z jurčki, jajčevci, paprika in bučke na žaru z različnimi zelišči, prosena kaša s suhimi slivami, po želji tudi ocvrta zelenjava, sojini polpeti v čebulni omaki, solate z različnimi siri, krompir, polnjen z različnimi zelenjavnimi nadevi  ...

To mi nekako ni videti kot zamrznjena prekuhana oziroma razkuhana zelenjava.

Nekako nisem za posploševanje.

 

Mamamia

mamamia

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

17. nov 2010 11:31

Pozdravljeni! Jaz se strinjam s Ferdo: malo denarja, malo muzike. Edina razlika med nama je v tem, da se meni zdi, da ce si vzames cas in malo poisces lahko po Sloveniji najdes stevilne lokale v katerih je hrana kvalitetna in ima razumno ceno. Res pa je tudi, da je v tujini (npr. Nemcija, Italija, Francija, Spanija) v to, da tak lokal najdes treba vlozit manj truda - preprosto zato, ker jih je vec (pa tudi konkurenca je neprimerljivo ostrejsa). Tako, da: jejmo tudi v lokalih, povejmo s cim nismo zadovoljni in kot v vsem, bodo pocasi tudi nasi gostinci sledili svetu in se izboljsali svojo ponudbo. LP.

mateja11  

član od: 8.3.2006

sporočila: 35

17. nov 2010 21:07

Komentar ni o slovenskih gostilnah, ampak bom vseeno napisala. Ko sem bila jaz na maturancu, smo imeli tudi vključeno prehrano. Nevegeterjanci smo skoraj cel teden jedli golaže in kruhove cmoke, vegeterjanci pa pohan sir. Sadje sem v tistem tednu jedla, ko smo nekje jabolka narabutali. Za solato pa nisem sigurna, če smo jo sploh kje jedli. Mene pri taki organizirani prehrani moti, ker je alternativa za vegeterjance ponavadi pohan sir, ali pa to, da mesojedci niso deležni zelenjave. mateja11

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

17. nov 2010 22:12

Jaz pa komaj čakam letošnje službeno silvestrovanje Lani sem dobila: - kosilo: ocvrt sir + (ocvrt) zelenjavni polpet + (ocvrti) krompirjevi kroketi in malo zelenjavne priloge: grah & korenček - večerja: riž in mešana zelenjava iz žara z "aditivi" (= kalamari ) kafetarca

happiness  

član od: 3.7.2010

sporočila: 16

18. nov 2010 8:32

Kalamari niso vegetarijanski. Sem pa tudi jaz vegi in enostavno v restavracije, kjer nimajo pošlihtano v glavi kaj je vegetarijansko in kaj nevegetarijansko, ne hodim. Hvala bogu imamo v LJ pač ogromno ponudbo in se lahko zmišljujem. Trenutno so na moji črni listi Interspar restavracija Vič ker nimajo prave vegi alternative za študente, in tista kitajska v cityparku, kjer sem dobila v koruzni juhi na dnu koščke piščanca. Vsaj napisali bi lahko, če ne drugega. Velik '+ si pa zasluži Mirje, saj so mi ponesreči prinesli pico s sardelami in jo v hipu zamenjali. Si pa tudi jaz želim, da bi kuharji stopili v novo tisočletje in začeli ponujati polnozrnate testenine ipd... (kar se da dandanes zelo poceni kupiti v vsakem hoferju, če ne drugega) In ja, znebiti se tega prekletega pohanega sira, zaboga, na svetu je toliko pestre prehrane ki ne vsebuje mesa (pa ni treba do Indije, da jo najdeš), ampak briga to njih, gredo po liniji najmanjšega odpora. happiness Sporočilo je spremenil(a) happiness dne 18.nov 2010 08:34

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

18. nov 2010 8:49

happiness je napisal/a:
Kalamari niso vegetarijanski.
Happiness pomoje si kafetarco narobe razumela. katti

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

18. nov 2010 8:49

Jaz si restavracijo predstavljam kot nek priboljšek, grem pojest nekaj kar doma ne naredim tako dobro, za kar nimam volje ali sestavin. V bistvu mi je na prvem mestu okus.

Ne vem kako si predstavljaš narediti okusen obrok iz polnovrednih testenin? Moja draga obožuje mojo bolognese omako, naredil sem jo nekaj stokrat, odkar uporabljamo polnozrnate testenite, omaka ni več prava. Tako da je niti ne pripravljamo več v tej kombinaciji. Poizkusil sem z raznimi omakami, ampak so polnozrnate testenine enostavno prekompaktne, premočnega okusa in čudne konstitucije.

Tako da na koncu jemo enkrat na teden pravo pašto iz pravih testenin, polnozrnate pa kar z oljem pa mogoče kak močan pesto, se mi zdi še najboljša varianta. Pa da čimprej mine.

V kvalitetno gostilno pa to za moj okus ne sodi. Ne gre niti skupaj s kozarcem vina.

Pa še razlika je ogromna med polnozrnatimi testeninami, dobre (beri malo boljše) so tiste za 2-3€ 500g.

Se mi zdi da morate vegani vseeno vzeti malo v zakup te stvari, da ste pač malo bolj prikrajšani kot mi vsejedci. Ne vem koliko vas je, jaz poznam kar nekaj ljudi, pa sem do sedaj spoznaj samo eno veganko, znanko od prijateljice. Tako da sem mnenja da več takih restavracij v Ljubljani ne more delovat, kaj šele v Sloveniji.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti