Naročanje preko interneta iz tujine

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. jan 2008 19:21

Na amazonu imam dobre izkušnje, vendar v slo. ne pošiljajo nič razen knjig in cdjev, če sem prav razumela... Veri

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

13. jan 2008 21:09

ksenjako je napisal/a:
mene pa zanima če je kakšna možnost da bi mi iz ikee poslali en artikel? Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Kot sem študirala njihovo stran, načeloma ne bi smelo biti omejitev, razen tega da lahko naročiš samo tisto, kar je označeno da imajo na zalogi oziroma v ponudbi na spletni strani. Poleg tega je poštnina za Slovenijo 50 € po zadnjem ceniku. Imajo pa napisano da je za naročila nad 1000€ poštnina brezplačna, tako da bi to moralo veljati tudi za nas. Najboljše da pošlješ mail na Ikeo v Graz pa vprašaš kako je s pošiljanjem v Slovenijo.

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

13. jan 2008 21:10

Veri je napisal/a:
vendar v slo. ne pošiljajo nič razen knjig in cdjev, če sem prav razumela... Veri
Res je. Nazadnje ko sem naročala, so nas tudi za poštnino imeli še v ne-EU državah. Me zanima, če so to že spremenili...

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jan 2008 15:30

Veri in galyka, na katerem amazonu sta pa naročali? Na amazon.com (ameriški) ali na amazon.co.uk (VB) ali amazon.de (Nemčija)? Po mojem bi se moralo na evropskem amazonu kupiti še kaj drugega razen knjig in cedejev? Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. jan 2008 15:47

galyka je napisal/a:
Imajo pa napisano da je za naročila nad 1000€ poštnina brezplačna, tako da bi to moralo veljati tudi za nas.
To v resnici velja tudi za Slovenijo. matilda

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

14. jan 2008 16:43

Sem se direktno pozanima na strani od crocs in jim poslala mail o poštnili. Odgovor je bi, da za 5 parov, kolikor bi jih naročili, pride poštnina 10€, kar znese 2€ na par. To je pa še vedno ceneje, kot pri nas in če jih naročiš za celo familijo, se pa sploh splača.

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

14. jan 2008 19:13

Vendelina jr. je napisal/a:
Veri in galyka, na katerem amazonu sta pa naročali? Na amazon.com (ameriški) ali na amazon.co.uk (VB) ali amazon.de (Nemčija)? Po mojem bi se moralo na evropskem amazonu kupiti še kaj drugega razen knjig in cedejev? Vendelina jr.
Jaz sem naročala pri VB, vendar se še pol leta nazaj ni dalo naročit nič drugega (sva hotela kupit SD kartice ker so bile pol cenejše) kot cdje in knjige. Po mojem bi se tudi moralo kupiti kaj več, ampak je žal njihova politika takšna kot je.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. jan 2008 19:20

Že na obeh, v slo. noben ne pošilja ostaih stvari. Probaj,če je zdaj kaj drugače, pred 2 mesecema ni bilo... Bi bila vesela, če bi se spremenilo:) Čeprav meni ni hudega, ker mam svakinjo iz Avt. in mi ona prinese, kar k njej naročim:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti