Večerja

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

24. jan 2008 13:27

Za večerjo nikoli ne kompliciram, kot pravi Stana, vsak si naj vzame, kar mu tisti hip paše.So pa to take lahke stvari, jugurt z lanenimi semeni, ponozrnata štručka, solata s tuno, sadje, kruh s tunino pašteto.............itd. Nikoli pa ne kuham večerje, razen,ko imamo kakšna praznovanja. D. danicak

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. jan 2008 14:01

 

Pri nas je večerja odvisna od trenutnega navdiha. Lahko je samo jogurt (zame), lahko je pršut, siri, losos (mož), lahko so piščačji koketi, pica (sin), lahko samopostrežba po sistemu vzami si sam, kar pač najdeš, lahko da kuham morsko rižoto tudi ob devetih zvečer, če se otrokoma zahoče, včasih dobimo ostanke iz zgornjega nadstropja (biftek v omaki, ribe, puran na rukoli v smetanovi omaki, kar pač delajo).

Skratka mi jemo vse povprek, kakor nanese. Včasih veliko in zapleteno, včasih nič, včasih nekaj vmesnega.

 

Mamamia

mamamia

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

24. jan 2008 14:10

Palačinke, ocvrte jogurtove miške, pršut s sirom in olivami, pečena jabolka, kompot iz jabolk in suhih sliv, mlečni riž, narezana sveža zelenjava ali sadje, testeninska solata.... mišika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jan 2008 14:48

Za odraslega človeka itak ni ne dobro ne primerno, da bi kaj silnega pojedel po 19. uri zvečer. Ni, da bi obremenjeval svoj prebavni trakt zvečer, ker se potem telo ne more odpočiti in je tudi spanec slab. Razen za praznične in romantične večerje (potem itak nekaj časa ne jemo...). Se mi zdi, da za večerjo vsak izbire nekaj podobnega, kar je jedel za večerjo že v otroštvu in zelo redkodkaj zapaše, da bi pa nekaj izvenserijskega pojedel. Drugače je situacija pri majhnih otrokih, ko jim je treba še zdrave navade privzgojiti - s tem da kakav, kruh z namazom in kakšen sadež - to je dobro vsakomur, ki nima več (še) težav z grizenjem hrane. Visokega tlaka - je bilo eno vprašanje o tem - se pa z ustrezno večerjo ne bo zbilo. Kvečjemu se ga bo zbilo z uravnoteženo in manj soljeno hrano in s čim manjšo večerjo. Vendelina jr.

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

24. jan 2008 15:15

Vendelina mislim, da si me narobe razumela glede visokega tlaka. Hrane sploh ne solim, poskrbiva tudi za dovolj givanja, sprehodov, kakšno plavanje in podobno. Mislim pa, da vseeno nekaj zvečer paše pojesti, kaj lahkega, kot npr. jogurt, ali pa sadje. Moj post je bil v smislu kaj poleg sadja in jogurta še lahkega pojesti, da ne bo prehrana preveč enolična. Mi je pa čisto jasno, da se ga ne zbija z ustreznimi večerjami, ampak je protreben celoten program, kar že počneva, samo pri večerjah mi malo manjka idej. Samo to. lp vsem tamara

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jan 2008 16:33

Sajovict, sorry, misunderstanding. Vendelina jr.

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

24. jan 2008 18:44

Za večerjo so primerne solate, ki jim dodamo tuno, pečene piščančje prsi, popočene puranje koščke. Skuta z zelišči, ki jo mažemo na kolobarčke paradižnika, rezine paprike. Skuta s pomarančo, žlico borovnic (vzameš zmrznjene). Tudi jogurt z manj maščob, sir z manj maščobami, lahka puranja šunka z vloženo zelenjavo, beli hlebček,prav tako z svežo ali vloženo zelenjavo. Pečene ribe (ne ocvrte!!!), tunina v lastnem soku in prelita z žlico olivnega olja.Pa še kaj lahkega oz. zdravega bi se našlo. Kruhu se izognemo. PACKA Sporočilo je spremenil(a) PACKA dne 24. jan 2008 18:45:51

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

24. jan 2008 19:35

Povedala bom zgodbo o najbolj znameniti večerji, za katero sem kdajkoli slišala.

Tako je moj prijatelj neko obdobje hujšal. ( Sicer je kot uš za robom, ampak to je šlo dalj od samo obladovanja). Skenslali so vse ogljikove hidrate, nič maščobe, samo  malovje in kak sadež.

Neke noči, ura je bila poldveh, se je žena, ki si je že 14 dni razbijala glavo, kaj naj skuha, da potolaži možev kruleči želodec, zbudila sama v postelji. Moža nikjer.

Kar bosa je odstopicala v kuhinjo in tam je imela kaj videti. Ljubljeni  je sedel ob predlaniku, kjer je izvlekeel spodnji predal, na katerehga je udobno stegnil svoje okrogle nogice. Stol je postavil pred štedilnik in pričakujoče gledal v lonec s pokrovko, v kateremje vrela voda. Menda ni niti vstal, ko ga je zalotila in flagranti. Dvignila je pokrov in imela je kaj videti. V slanem kropu, ob poldveh zjutraj, se je na štedilniku kuhal krompir v kosih. .

Evo, to je večerja, o kateri se še danes govori . O tem, kako je uveljavil svojo voljo ob polici kilogramskih slanih arašidov, ki jih je celo uro vozil v sicer praznem vozičku in jih potem vrnil na polico, pa kdaj drugič.

 

Bojda se od slanega krompirja ne moreš zrediti.

F r i n a

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

24. jan 2008 20:34

Ja krompir res ni težka hrana, dokler ga ne ocvremo v kupu masti. Čisti navaden kuhan v lupini s skuto je tudi dobra večerja. Ali pa kuhana zelenjava, če je treba popečena na maslu ali na drobtincah, meni je najboljša sama. Najraje pa imam za večerjo juhe, ki so ostale od kosila. Torej se splača malce več skuhat, pa je še za večerjo. Meni je to včasih ravno prav, kdo drug bi morda rekel, da je premalo. Prav tako ga pa ni čez en navaden jogurt. Ali kakšne jogurtove/mlečne napitke s sadjem. To tudi ni tako zelo kalorično :) Urša

pikica82  

član od: 7.9.2006

sporočila: 236

24. jan 2008 21:05

Pri nas si vsak postreže sam. Jaz najraje posegam po polnovrednem kruhu z maslom in medom ali marmelado, jogurt z mueslijem, mleko s kosmiči, sadje, najraje pa si naredim sadno kašo. Memories....... Lp, pikica82

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti